zilina.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

Penzión Kamélia - ubytovanie, reštaurácia, apartmány, Žilina

Penzión Kamélia - ubytovanie, reštaurácia, apartmány, Žilina. Penzión ponúka 15 komfortných izeb, ktoré sú zariadené v európskom štandarte a zladené do teplých tónov, ktoré Vám počas pobytu dodajú potrebnú energiu.

Penzión Kamélia ***

Penzión Kamélia - ubytovanie, reštaurácia, apartmány, Žilina

Penzión Kamélia - ubytovanie, reštaurácia, apartmány, Žilina. Penzión ponúka 15 komfortných izeb, ktoré sú zariadené v európskom štandarte a zladené do teplých tónov, ktoré Vám počas pobytu dodajú potrebnú energiu.

Adresa: Tajovského 1, Žilina
Telefón: 41 700 28 52 - 53
Fax: 41 700 28 54
Kontaktná osoba: Valica Marián
Mobil:
E-mail: info@penzionkamelia.sk
Penzión Kamélia ***

Hľadáte komfortné ubytovanie v Žiline za príjemné ceny? Penzión Kamélia Vám ponúka ubytovanie v príjemnom prostredí mestského parku na bôriku, len pár minút od centra mesta Žilina.

Penzión Kamélia je malý bussines hotel v Žiline, obľúbený hlavne medzi obchodnými cestujúcimi a manažérmi.

Príjemne zladené izby a štýlová reštaurácia ponúkajú svoje služby pre prácu aj voľný čas. V blízkosti penziónu sa náchádzajú obchodné centrá, mestská plaváreň, športová hala a plážové volejbalové ihrisko. Súčasťou je parkovisko strážené kamerovým systémom.
Možnosti ubytovania v Penzióne Kamélia v Žiline:

* 4 apartmány
* 11 komfortných izieb
* klimatizovaná reštaurácia s krbom
* room service
* vysokorýchlostný internet zdarma
* parkovisko s kamerovým systémom
* letná terasa s detským ihriskom

Ubytovanie

Penzión ponúka 15 komfortných izeb, ktoré sú zariadené v európskom štandarte a zladené do teplých tónov, ktoré Vám počas pobytu dodajú potrebnú energiu. Všetky izby sú vybavené kúpeľňou, toaletou, telefónom, káblovou TV, rádiobudíkom a bezdrôtovým internetovým pripojením.

Typy izieb:

* Jednopostelová izba
* Dvojpostelová izba
* Apartmán
* Apartmán s výrivou vaňou

V cene ubytovania:

* Raňajky
* Bezdrôtové pripojenie na internet
* Parkovanie strážené kamerovým systémom
* Pranie a žehlenie prádla

Ďalšie služby:

* Zmenáreň
* Room service
* Mestské a medzinárodné hovory
* Predaj suvenírov a hygienických potrieb

Reštaurácia

* Jedálny lístok
* Nápojový lístok
* Vínna karta

V príjemnom prostredí medzinárodnej reštaurácie Kamélia Vám radi ponúkneme nielen špeciality podniku, ale i výborné slovenské a zahraničné jedlá. Po dobrom obede, či večeri si môžete dopriať šálku vynikajúcej kávy a obľúbený dezert.

Celková kapacita reštaurácie je 76 miest. V prednej časti sa nachádza bar a atraktívny krb, ktorý celoročne zohrieva nie len telo, ale i dušu. Reštaurácia je čerstvo po rekonštrukcii interiéru zariadená v modernom štýle, plne klimatizovaná, nefajčiarska a prirodzene rozdelená na menšiu a väčšiu časť, čo je výhodou pri spoločenských príležitostiach, a zároveň pôsobí veľmi útulne.

Ponúkame Vám taktiež usporiadanie rôznych rodinných osláv, firemných akcií, svadieb a promócií. K dispozícií je Vám pripojenie na bezdrôtový internet zdarma. Otváracia doba je od 6:30 do 23:00 hodiny.

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hľadáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Prezerané firmy

  • Penzión Kamélia ***

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Žilina - Dolný Hričov, Hričovské Podhradie, Gbeľany, Hlboké nad Váhom, Lietavská Lúčka, Nedzedza, Rajecké Teplice, Strečno, Varín
Kontakt O nás Reklama Podmienky použitia
lang