Práca, pracovné miesta, ponuky a brigády v Žiline a okolí

Ponuky 1-20 z 333

Ponuky práce Žilina a okolie

Práca na doma

  Dátum pridania: 24.7.2014

 PC, net

Práca v oblasti krásy,starostlivosti o pleť, vizáž

  Dátum pridania: 23.7.2014

 Ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou. Výhoda, ale nie podmienka: odbor kozmetika, poprípade absolventky kurzov v danej oblasti. Kompletne zaškolíme, ale potrebný je záujem o oblasť krásy, starostlivosti o zovňajšok,.. Príjemné vystupovanie, seriózny prístup k práci, Záujemkyne prechádzajú osobným výberovým konaním na základe emailového kontaktu a svojho životopisu. Budeme kontaktovať vybrané uchádzačky. Pracovný pohovor sa uskutoční v Púchove.

Obsadzujeme pozície pre mužov

  Dátum pridania: 21.7.2014

 stredoškolské s maturitou nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie vysokoškolské I./II./III. stupňa. (nie je podmienkou). Očakávame komunikatívnosť a príjemné, reprezentatívne vystupovanie na výbornej úrovni, chuť vzdelávať sa a vysokú mieru pracovitosti. Dôsledný, seriózny, aktívny prístup k práci. Zodpovednosť. Organizácia práce. , Bližšie informácie budú poskytnuté vybraným uchádzačom na výberovom konaní, ktoré sa uskutoční v Púchove. 1. kolo je informatívne, 2. kolo individuálny pohovor. V žiadosti je potrebné uviesť o ktorú z daných pracovných pozícií sa uchádzate. Svoju žiadosť a životopis zašlite na email. Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o pracovné pozície, ale kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí budú spĺňať naše požiadavky.

Anglicko - balenie textilu,bizuterie -aj páry

  Dátum pridania: 21.7.2014

 Hľadáme dievčatá, chalanov, mužov, ženy, páry, skupinky na balenie textilu, bižuterie,drobneho tovaru - pozor podmienka dlhodobo

Wellness poradca

  Dátum pridania: 20.7.2014

 Znalost prace s PC/net na uzivatelskej urovni, komunikativnost, prijemne vystupovanie, seriozny zaujem., Zivotopis poslite na uvedeny email. Uchadzacov budeme kontaktovat telefonicky.

Práca na doma

  Dátum pridania: 20.7.2014

 PC, net

Obchodník so zlatom

  Dátum pridania: 20.7.2014

 Požadované vzdelanie stredoškolské bez maturity stredoškolské s maturitou nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie vysokoškolské I. stupňa vysokoškolské II. stupňa Vodičský preukaz B Osobnostné predpoklady a zručnosti Sebaovládanie. Cieľavedomosť, ctižiadosť a rozhodnosť. Iniciatívnosť. Empatia a rešpekt k iným. Flustračná odolnosť. Silná vnútorná motivácia k rozvoju talentu. Ovládanie iných. Prenášanie svojej energie na iných. Získať ľudí pre vlastné zámery. Komunikačné schopnosti. Schopnosť pracovať v tíme. Presnosť a dôslednosť. Pozitívne myslenie.

Jednoduchá práca na PC

  Dátum pridania: 18.7.2014

 Nerozhoduje

inzercia.reklama@gmail.com

  Dátum pridania: 18.7.2014

 PC, net

Opatrovateľ / opatrovateľka seniorov

  Dátum pridania: 17.7.2014

 Požiadavky: - komunikatívna znalosť nemeckého jazyka - predchádzajúce skúsenosti s opatrovaním - registrácia v našej spoločnosti (zdarma) Bezplatná registrácia: S pracovnými ponukami oslovujeme iba zaregistrovaných záujemcov. Zaregistrujte sa bezplatne a nezáväzne na našej webovej stránke www.sunset24.eu a najneskôr do 48 hodín Vás budeme kontaktovať.

Opatrovateľ / opatrovateľka seniorov

  Dátum pridania: 17.7.2014

 Požiadavky: - komunikatívna znalosť nemeckého jazyka - predchádzajúce skúsenosti s opatrovaním - registrácia v našej spoločnosti (zdarma) Bezplatná registrácia: S pracovnými ponukami oslovujeme iba zaregistrovaných záujemcov. Zaregistrujte sa bezplatne a nezáväzne na našej webovej stránke www.sunset24.eu a najneskôr do 48 hodín Vás budeme kontaktovať.

Administratívny pracovník/pracovníčka

  Dátum pridania: 16.7.2014

 PC, notebook, internet

administratívny pracovník, práca v kancelárii

  Dátum pridania: 15.7.2014

 Dobrý deň, Mám 22 rokov, hľadám si brigádu popri škole alebo takto na leto. Som študentka vysokej školy práve som úspešne ukončila tretí rok na žeezničnej doprave ale pokračujem v štúdiu na inžiniera v logistike. Mám prax s prácou v kancelárii, som komunikatívna, prispôsobivá , veľmi rýchlo učenlivá, nekonfliktná, veselá a pracovitá. Počas soboty, nedele a pondelky by som vyžadovala voľno .. Som aktívny vodič ...

EPLAN drafter pracovník

  Dátum pridania: 15.7.2014

 Požadované vzdelanie stredoškolské s maturitou Zameranie, odbor: Elektrotechnické Jazykové znalosti: Anglický jazyk - aktívne Pozícia je vhodná pre absolventa: Áno Osobnostné predpoklady a zručnosti samostatnosť a zodpovedný prístup k práci chuť vzdelávať sa

Práca na doma

  Dátum pridania: 13.7.2014

 PC, net

asistentka - administratíva

  Dátum pridania: 10.7.2014

 Absolventka 1. stupňa Ekonomickej univerzity v Bratislave. Nakoľko budem v štúdiu naďalej pokračovať hľadám si brigádu. Najlepšie v oblasti administratívy,príp. pozícia recepčná. V tejto oblasti mám skúsenosti. Praxovala som na daňovom úrade, ÚPSVaR-e a sociálnej poisťovni. Ovládam anglický jazyk - pokročilý, hospodársku korešpondenciu, vlastním vodičský preukaz sk. B. Pre ďalšie info pošlem rada životopis.

Práca s pc

  Dátum pridania: 9.7.2014

 spoľahlivosť

Operátor/ka vo výrobe s ubytovaním ZDARMA

  Dátum pridania: 8.7.2014

 - ukončené SŠ vzdelanie - manuálna zručnosť - práca na 3 zmeny - nástup dohodou - práca vhodná skôr pre ženy

Spolupráca s medzinárodnou kávovou spoločnosťou

  Dátum pridania: 8.7.2014

 Nehľadajte v tom zložitosť, pozvite svojich známych na zdravú kávu a zarábajte peniaze. Ale nezabúdať, že bez práce nie sú koláče. :)

posudzovanie reklám

  Dátum pridania: 7.7.2014

 Chuť privyrobiť si

Ponuky 1-20 z 333

Správa ponuky práce

Pridajte bezplatne inzerát do sekcie Hľadám prácu.

Pridajte bezplatne inzerát do sekcie Ponúkam prácu.

Ak máte záujem váš občiansky inzerát upravovať, vymazať alebo chcete pridať firemný inzerát do sekcie Ponúkam prácu registrujte sa na portáli.

Ponuky práce

Ponúkate alebo hľadáte prácu v Žiline a okolí? Využite regionálnu ponuku práce na internete!

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Žilina - Dolný Hričov, Hričovské Podhradie, Gbeľany, Hlboké nad Váhom, Lietavská Lúčka, Nedzedza, Rajecké Teplice, Strečno, Varín

Podmienky pridania inzerátu

 1. Prevádzkovateľ zverejní na portáloch v sieti Virtualne.sk len inzeráty písané v slovenskom jazyku
 2. V inzercii je zakázané písanie textu inzerátu VEĽKÝMI PÍSMENAMI a pred názov inzerátu vkladať medzeru a znaky ako napr. ? ! ( ) : . „ @ # © a pod. Takéto inzeráty budú zo stránky vymazané.
 3. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zmeniť alebo zmazať inzeráty, ktoré:
  • sa neriadia platnými zákonmi Slovenskej republiky a sú v rozpore s morálkou a dobrými mravmi
  • obsahujú alebo javia prvky národnostnej, rasovej alebo náboženskej diskriminácie alebo obsahujú informácie poškodzujúce dobré meno
  • obsahom vyzývajú k násiliu a lebo nelegálnym akciám
  • obsahujú obscénny text alebo foto
  • majú sexuálny podtext a ponúkajú erotický tovar alebo služby
  • ponúkajú drogy alebo zbrane
  • sú bez konkrétneho obsahu napr. Ponuka práce na www (názov stránky)
  • obsahujú na priložených fotografiách logá firiem alebo registrované ochranné značky, cenníky, textové informácie, a pod.
  • ponúkajú bezpracné a ľahké zárobky
  • sa svojim textom javia ako podvodné ponuky
  • obsahujú internetové služby a samostatné odkazy na webové stránky
  • obsahujú HTML tagy alebo iné skripty
  • ponúkajú kopírovanie diskiet, CD, DVD, letákov, dopisov, vkladanie letákov do obálok
  • ponúkajú časti tiel alebo telesné orgány
 4. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo vymazať nevhodné a duplicitné inzeráty tj. inzeráty s rovnakým textom pridané na jeden portál v krátkom čase za sebou.
 5. Pri opakovanom porušovaní horeuvedených podmienok si prevádzkovateľ vyhradzuje právo pozastaviť inzerentovi možnosť inzerovať na portáloch v sieti Virtualne.sk
 6. Zverejnený inzerát bude na stránkach viditeľný na dobu určenú inzerantom a po tejto dobe bude automaticky vymazaný.
 7. Zrušiť inzerát pred vypršaním určenej doby inzercie môžu len registrované osoby.
 8. Tieto podmienky pre pridávanie inzerátov nadobúdajú platnosť a účinnosť v okamihu ich zverejnenia. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo tieto podmienky podľa potreby zmeniť, podobne ako aj právo meniť a vylepšovať služby poskytované v sieti Virtualne.sk a to predchádzajúceho oznámenia zmien inzerentovi a bez jeho súhlasu.
Kontakt | O nás | Reklama | Podmienky použitia |
lang