zilina.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

Práca, pracovné miesta, ponuky a brigády v Žiline a okolí

Ponuky 1-20 z 252

Ponuky práce Žilina a okolie

Obchodný zástupca predaj klimatizácie Bratislava

  Dátum pridania: 23.1.2017

 Hladáme obchodného zástupcu pre predaj klimatizácií pre lokalitu Bratislava , Zaslanie životopisu mailom , následne si vieme dohodnúť pracovný pohovor

Kreslič / draftsman (Ref. č.: PR/018036)

  Dátum pridania: 23.1.2017

  , * Uchádzačov prosím o zaslanie životopisu v slovenskom aj anglickom jazyku.

Čašník/Čašníčka

  Dátum pridania: 23.1.2017

 čašník , Životopisy poprosíme posielať na evellin@evellin.sk, následne budeme kontaktovať vybraných uchádzačov.

Business Analytik/Analytička

  Dátum pridania: 22.1.2017

 

Pomocné práce vo výrobe (práca na dohodu)

  Dátum pridania: 22.1.2017

 

Predavač/ka v PetCenter - Žilina

  Dátum pridania: 22.1.2017

 

Údržbár - elektrikár

  Dátum pridania: 22.1.2017

 elektrotechnické , V prípade ak neuvediete nasledovný súhlas so spracovaním osobných údajov, tieto budú následne skartované.
Podľa zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov dávam týmto súhlas na spracovanie a uchovanie mojich osobných údajov na dobu neurčitú alebo do písomného odvolania spoločnosti Mobis Slovakia s..r. o., Mobis ulica 1, 013 02 Gbeľany. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tym, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely vedenia databázy uchádzačov o zamestnanie.

Vaša žiadosť a poskytnuté osobné údaje budú v spoločnosti evidované po dobu 6 mesiacov a následne budú zlikvidované. Zároveň Vás žiadame o zasielanie prípadných zmien Vašich osobných údajov počas uvedeného obdobia. Kópie úradných dokladov, ktoré obsahujú Vaše osobné údaje nezasielajte.
Pokiaľ bude Vaša žiadosť posúdená ako bezpredmetná, to znamená, že nespĺňate požadované kritéria, budú Vaše osobné údaje zlikvidované okamžite.

Odpovedáme iba vybraným uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky.

Recepčná

  Dátum pridania: 22.1.2017

  , Ponúkame stabilnú pracovnú pozíciu v príjemnom mladom kolektíve.

Ekonomicko – finančna firma

  Dátum pridania: 21.1.2017

 Ekonomicko – finančna firma Hľadáme správnych mladých ľudí na vedúce pozície z dôvodu rozširovania kancelárskych ekonom-finančných centier nižšie uvedených miest, práca je zameraná na kompletný trh a jeho možnosti (projekty, audity fyzických a právnických osôb) Nepracujeme formou kvantity, ale kvality odvedenej práce a dobrého mena. - flexibilný pracovný čas - odborná pomoc profesne starších kolegov a kvalitný systém vzdelávania (bezplatná rekvalifikácia) - reprezentatívne priestory v centre mesta - možnosť garantovaného kariérneho rastu Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP) Ak sa chcete uchádzať o tieto pozície, zašlite životopis na mail zidekova.praca@gmail.com. Na pohovor budú pozvaní len vybraní záujemcovia, tel. +421 911 149 465.

Asistent (referent) v Útvare riadenia kvality a kontroly akosti

  Dátum pridania: 21.1.2017

 Technický smer , Životopis (doplnený o fotografiu) v slovenskom aj anglickom jazyku doručte prostredníctvom tejto aplikácie na stránke Profesia. Chýbajúce podklady v zmysle uvedenej požiadavky môžu byť dôvodom pre nezaradenie do výberového konania.
Komunikujeme e-mailom, každý uchádzač o túto pracovnú pozíciu bude mať potvrdené prijatie prihlášky, ako aj následné vyrozumenie o vývoji výberového konania.

Administration Specialist

  Dátum pridania: 21.1.2017

 Business, management , If you send your CV you agree with processing of personal data for selection of candidates according to the law 122/2013 Z.z. about protection of personal data

Administrátor spoločnosti

  Dátum pridania: 21.1.2017

  , spoločnosť si vyhradzuje právo osloviť iba vhodných kandidátov

Merchandiser / Doplňovač spojovacieho materiálu (Ref. č.: PO401)

  Dátum pridania: 21.1.2017

  , Do výberového konania budú zaradení tí uchádzači, ktorí si vytvoria svoj kariérny profil na našich webových stránkach Fabory Careers.

Vytvorenie kariérneho profilu je zadarmo a osobné údaje budú použité len pre účely výberového konania a nebudú poskytnuté žiadnej tretej strane.

Viac informácií o našej spoločnosti i o priebehu výberového konania nájdete na našich webových stránkach Fabory Careers venovaných náboru uchádzačov o prácu pre Fabory Group.

Stavbyvedúci, stavebný majster

  Dátum pridania: 21.1.2017

 stavebníctvo

Recruiter v Žiline

  Dátum pridania: 21.1.2017

  , V prípade záujmu nám zašlite Váš životopis. Radi pozveme na osobný pohovor tých, ktorí vyhovujú zadaným podmienkam na obsadenie pracovnej pozície.

Kongresový čašník

  Dátum pridania: 21.1.2017

 gastronómia, hotelová akadémia; , V prípade Vášho záujmu o pracovnú pozíciu zasielajte svoje životopisy v slovenskom jazyku na :

hr@holidayinn-zilina.sk

Do predmetu správy napíšte "Kongresový čašník".

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí budú reagovať na ponúkanú pracovnú pozíciu, kontaktovať však budeme len uchádzačov pozvaných na výberové konanie a tých, ktorí splnia nami stanovené podmienky pre obsadenie tejto pozície.

Zaslaním životopisu nám dávate súhlas so spracovaním, správou a archiváciou osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a to pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 ods. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

Čašník/čašníčka

  Dátum pridania: 21.1.2017

 reštaurácia

Win CE Developer

  Dátum pridania: 21.1.2017

 IT , Veľmi si vážime každého jedného kandidáta a jeho záujem pracovať u nás. Vybraní kandidáti budú pozvaní na osobný pohovor.

Prosíme ťa, aby si vo svojom životopise uviedol svoj súhlas so spracovaním a uchovaním osobných údajov v spoločnosti M2M Solutions, s.r.o. v tomto znení:
„Súhlasím so správou, so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti M2M Solutions, s.r.o. Poskytnuté údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dva roky a podľa § 28 odst. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.“

Láka ťa dynamická práca a chceš pracovať ako personalista?

  Dátum pridania: 21.1.2017

  , K životopisu pripojte nasledujúci text, bez ktorého nebude možné Vašu žiadosť ďalej spracovať:

„Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle Zak. č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov.“

HR konzultant

  Dátum pridania: 21.1.2017

  , V prípade záujmu nám zašlite Váš životopis. Radi pozveme na osobný pohovor tých, ktorí vyhovujú zadaným podmienkam na obsadenie pracovnej pozície.

Ponuky 1-20 z 252

Správa ponuky práce

Pridajte bezplatne inzerát do sekcie Hľadám prácu.

Pridajte bezplatne inzerát do sekcie Ponúkam prácu.

Ak máte záujem váš občiansky inzerát upravovať, vymazať alebo chcete pridať firemný inzerát do sekcie Ponúkam prácu registrujte sa na portáli.

Ponuky práce

Ponúkate alebo hľadáte prácu v Žiline a okolí? Využite regionálnu ponuku práce na internete!

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Žilina - Dolný Hričov, Hričovské Podhradie, Gbeľany, Hlboké nad Váhom, Lietavská Lúčka, Nedzedza, Rajecké Teplice, Strečno, Varín

Podmienky pridania inzerátu

 1. Prevádzkovateľ zverejní na portáloch v sieti Virtualne.sk len inzeráty písané v slovenskom jazyku
 2. V inzercii je zakázané písanie textu inzerátu VEĽKÝMI PÍSMENAMI a pred názov inzerátu vkladať medzeru a znaky ako napr. ? ! ( ) : . „ @ # © a pod. Takéto inzeráty budú zo stránky vymazané.
 3. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zmeniť alebo zmazať inzeráty, ktoré:
  • sa neriadia platnými zákonmi Slovenskej republiky a sú v rozpore s morálkou a dobrými mravmi
  • obsahujú alebo javia prvky národnostnej, rasovej alebo náboženskej diskriminácie alebo obsahujú informácie poškodzujúce dobré meno
  • obsahom vyzývajú k násiliu a lebo nelegálnym akciám
  • obsahujú obscénny text alebo foto
  • majú sexuálny podtext a ponúkajú erotický tovar alebo služby
  • ponúkajú drogy alebo zbrane
  • sú bez konkrétneho obsahu napr. Ponuka práce na www (názov stránky)
  • obsahujú na priložených fotografiách logá firiem alebo registrované ochranné značky, cenníky, textové informácie, a pod.
  • ponúkajú bezpracné a ľahké zárobky
  • sa svojim textom javia ako podvodné ponuky
  • obsahujú internetové služby a samostatné odkazy na webové stránky
  • obsahujú HTML tagy alebo iné skripty
  • ponúkajú kopírovanie diskiet, CD, DVD, letákov, dopisov, vkladanie letákov do obálok
  • ponúkajú časti tiel alebo telesné orgány
 4. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo vymazať nevhodné a duplicitné inzeráty tj. inzeráty s rovnakým textom pridané na jeden portál v krátkom čase za sebou.
 5. Pri opakovanom porušovaní horeuvedených podmienok si prevádzkovateľ vyhradzuje právo pozastaviť inzerentovi možnosť inzerovať na portáloch v sieti Virtualne.sk
 6. Zverejnený inzerát bude na stránkach viditeľný na dobu určenú inzerantom a po tejto dobe bude automaticky vymazaný.
 7. Zrušiť inzerát pred vypršaním určenej doby inzercie môžu len registrované osoby.
 8. Tieto podmienky pre pridávanie inzerátov nadobúdajú platnosť a účinnosť v okamihu ich zverejnenia. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo tieto podmienky podľa potreby zmeniť, podobne ako aj právo meniť a vylepšovať služby poskytované v sieti Virtualne.sk a to predchádzajúceho oznámenia zmien inzerentovi a bez jeho súhlasu.
Kontakt O nás Reklama Podmienky použitia
lang