zilina.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

Práca, pracovné miesta, ponuky a brigády v Žiline a okolí

Ponuky 1-20 z 822

Ponuky práce Žilina a okolie

obchod, management

  Dátum pridania: 23.8.2017

 Hľadáme ľudí do firmy zaoberajúcej sa obchodom a managementom v poskytovaní finančných služieb. Ponúkame možnosť pravidelného kariérneho rastu a ovplyvňovania svojho príjmu. Miesto výkonu práce Žilinský kraj. Podmienky: ukončené stredoškolské vzdelanie a vek od 18 do 30 rokov. V prípade záujmu zašlite váš profesný životopis s telefónnym číslom na karieraza11@gmail.com

Predajca – skladník v stavebninách Žilina

  Dátum pridania: 23.8.2017

 stavebníctvo ,obchod , ekonomika , Svoj životopis posielajte emailom.
Vzhľadom na množstvo uchádzačov, odpovedáme len vybraným uchádzačom o miesto.
Ďakujeme za Váš záujem a tešíme sa na spoluprácu.

Referent účtovného oddelenia s talianskym jazykom

  Dátum pridania: 23.8.2017

 ekonomika, jazyky, gymnázium , Žiadosti posielajte mailom na adresu personalne.kysuce@schaeffler.com do 4.9.2017. V predmete mailu uveďte prosím názov pozície, o ktorú sa uchádzate.

Stavbyvedúci

  Dátum pridania: 23.8.2017

 Špecifikácia vodohospodárske stavby, dopravné stavby , V prípade záujmu je potrebné zaslať životopis na kancelaria@psin.sk

Daňový špecialista

  Dátum pridania: 23.8.2017

 ekonomika , prosíme zaslať životopis a motivačný list na mailovú adresu: klottonova@bytterm.sk, podatelna@bytterm.sk

Údržbár - elektrikár

  Dátum pridania: 23.8.2017

 elektrotechnické , V prípade ak neuvediete nasledovný súhlas so spracovaním osobných údajov, tieto budú následne skartované.
Podľa zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov dávam týmto súhlas na spracovanie a uchovanie mojich osobných údajov na dobu neurčitú alebo do písomného odvolania spoločnosti Mobis Slovakia s..r. o., Mobis ulica 1, 013 02 Gbeľany. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tym, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely vedenia databázy uchádzačov o zamestnanie.

Vaša žiadosť a poskytnuté osobné údaje budú v spoločnosti evidované po dobu 6 mesiacov a následne budú zlikvidované. Zároveň Vás žiadame o zasielanie prípadných zmien Vašich osobných údajov počas uvedeného obdobia. Kópie úradných dokladov, ktoré obsahujú Vaše osobné údaje nezasielajte.
Pokiaľ bude Vaša žiadosť posúdená ako bezpredmetná, to znamená, že nespĺňate požadované kritéria, budú Vaše osobné údaje zlikvidované okamžite.

Odpovedáme iba vybraným uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky.

Pracovník služby dielcov /skladník

  Dátum pridania: 23.8.2017

 technické zameranie , Hľadáme nového pracovníka so zmyslom pre zodpovednosť, spoľahlivosť, flexibilitu, dobré komunikačné schopnosti, príjemné vystupovanie, pracovné nasadenie, samostatnosť pri riešení úloh, technické myslenie

Realitný maklér v spoločnosti LICITOR reality

  Dátum pridania: 23.8.2017

 

Skladník, predajca na predajni

  Dátum pridania: 23.8.2017

 lesníctvo , práca vhodná pre muža, manipulácia s ťažšími bremenami

Pracovník autoumyvárne

  Dátum pridania: 23.8.2017

  , Hľadáme človeka, ktorého autá sú koníčkom a má k nim pozitívny vzťah. V čistení áut vidíme zmysel, pretože výsledný efekt zo servisu zákazníkovi prinesie práve tento človek. Zákazník nevidí to, koľko alebo aký olej sme mu vymenili, alebo ako vyzerá jeho nový filter ale to, v akom stave vyjde jeho auto zo servisu. Preto je táto pozícia pre nás veľmi dôležitá.

Všetkým uchádzačom ďakujem za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Referent odbytu

  Dátum pridania: 23.8.2017

  , flexib.prac.doba

Učiteľ/ka SŠ - materiály, technológia, odborné kreslenie

  Dátum pridania: 23.8.2017

 Materiály, Technológia, Odborné kreslenie , Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
342

Brand & sponzoring executive

  Dátum pridania: 23.8.2017

 vzdelanie v oblasti marketingu výhodou , Životopisy a motivačné listy zasielajte na adresu sekretariat@tipsport.sk, vhodní uchádzači budú telefonicky oslovení a pozvaní na osobné výberové konanie.
Informácia o právach resp. skutočnostiach týkajúcich sa ochrany Vami poskytnutých osobných údajov v súlade s § 15 ods. 1 zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení

Spoločnosť TIPSPORT SK, a.s., so sídlom J. Kalinčiaka 14, 010 01 Žilina, IČO: 36 436 861 (ďalej prevádzkovateľ) spracúva Vami poskytnuté osobné údaje v žiadosti o zamestnanie, životopise, dokladoch, potvrdeniach týkajúcich sa Vášho vzdelania, či kvalifikácie, prípadne v iných Vami poskytnutých materiáloch súvisiacich so žiadosťou o zamestnanie v súlade s § 10 ods. 3 písm. b) Zákona o ochrane osobných údajov a čl. 11 zákonníka práce.

Vaše osobné údaje, ako aj údaje iných uchádzačov o zamestnanie (dotknutých osôb) sa spracúvajú za účelom posúdenia vhodnosti kvalifikácie a vedenia evidencie záujemcov o zamestnanie v Informačnom systéme IS Mzdy a personalistika.
V súlade s § 16 ods. 1 zákona, ste povinní poskytnúť prevádzkovateľovi len pravdivé osobné údaje a v prípade zmeny ste povinní tieto nahlásiť neodkladne prevádzkovateľovi. V prípade poskytnutia nepravdivých údajov Vám môže Úrad na ochranu osobných údajov uložiť pokutu.

Osobné údaje, ktoré ste dobrovoľne poskytli prevádzkovateľovi, sa budú uchovávať po dobu jedného roka, od dátumu zaslania žiadosti o zamestnanie, životopisu a iných príslušných dokumentov, dokladov, potvrdení. Po uplynutí tejto doby budú následne zlikvidované v súlade s platnými právnymi predpismi. V prípade požiadavky máte právo, aby boli Vaše osobné údaje zlikvidované pred uplynutím doby uchovávania.

Tretie strany/Príjemcovia, ktorým môžu byť Vami poskytnuté osobné údaje sprístupnené na nahliadnutie, prípadne poskytnuté na spracúvanie sú orgány a inštitúcie, ktorým to umožňuje osobitný zákon v zmysle § 10 ods. 2 zákona o ochrane osobných údajov.
Vaše práva týkajúce sa spracúvania osobných údajov upravuje § 28 zákona o ochrane osobných údajov.
Uchádzač o zamestnanie nie je povinný zasielať svoju fotografiu.

Kuchár/ka v reštaurácii - Žilina, Košice

  Dátum pridania: 23.8.2017

 hoteliérstvo, gastronómia , V prípade, že Vás naša ponuka oslovila, posielajte nám Váš životopis spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov na nižšie uvedenú e-mailovú adresu.
V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí spĺňajú všetky naše požiadavky. Za pochopenie ďakujeme.

Obchodná zátupkyňa

  Dátum pridania: 23.8.2017

 

Recepčná wellness centra

  Dátum pridania: 23.8.2017

 služby, cestovný ruch, zdravotníctvo , pozícia sa obsadzuje pre Dcérsku spoločnosť SAVURA Slovakia a.s.
- príjemné vystupovanie
- flexibilita
- komunikatívna znalosť anglického jazyka

Pracovník vo výrobe

  Dátum pridania: 23.8.2017

 

Úpravárka textilu

  Dátum pridania: 23.8.2017

 

Skladník

  Dátum pridania: 23.8.2017

 

Disponent/ka

  Dátum pridania: 23.8.2017

 výrobná logistika, technologické , Ak máte záujem prispieť svojimi skúsenosťami do našej inovatívnej, neustále rastúcej firmy, prosím, zašlite nám svoj životopis v slovenskom a anglickom, príp. nemeckom jazyku spolu so súhlasom na spracovanie osobných údajov.

Ponuky 1-20 z 822

Správa ponuky práce

Pridajte bezplatne inzerát do sekcie Hľadám prácu.

Pridajte bezplatne inzerát do sekcie Ponúkam prácu.

Ak máte záujem váš občiansky inzerát upravovať, vymazať alebo chcete pridať firemný inzerát do sekcie Ponúkam prácu registrujte sa na portáli.

Ponuky práce

Ponúkate alebo hľadáte prácu v Žiline a okolí? Využite regionálnu ponuku práce na internete!

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Žilina - Dolný Hričov, Hričovské Podhradie, Gbeľany, Hlboké nad Váhom, Lietavská Lúčka, Nedzedza, Rajecké Teplice, Strečno, Varín

Podmienky pridania inzerátu

 1. Prevádzkovateľ zverejní na portáloch v sieti Virtualne.sk len inzeráty písané v slovenskom jazyku
 2. V inzercii je zakázané písanie textu inzerátu VEĽKÝMI PÍSMENAMI a pred názov inzerátu vkladať medzeru a znaky ako napr. ? ! ( ) : . „ @ # © a pod. Takéto inzeráty budú zo stránky vymazané.
 3. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zmeniť alebo zmazať inzeráty, ktoré:
  • sa neriadia platnými zákonmi Slovenskej republiky a sú v rozpore s morálkou a dobrými mravmi
  • obsahujú alebo javia prvky národnostnej, rasovej alebo náboženskej diskriminácie alebo obsahujú informácie poškodzujúce dobré meno
  • obsahom vyzývajú k násiliu a lebo nelegálnym akciám
  • obsahujú obscénny text alebo foto
  • majú sexuálny podtext a ponúkajú erotický tovar alebo služby
  • ponúkajú drogy alebo zbrane
  • sú bez konkrétneho obsahu napr. Ponuka práce na www (názov stránky)
  • obsahujú na priložených fotografiách logá firiem alebo registrované ochranné značky, cenníky, textové informácie, a pod.
  • ponúkajú bezpracné a ľahké zárobky
  • sa svojim textom javia ako podvodné ponuky
  • obsahujú internetové služby a samostatné odkazy na webové stránky
  • obsahujú HTML tagy alebo iné skripty
  • ponúkajú kopírovanie diskiet, CD, DVD, letákov, dopisov, vkladanie letákov do obálok
  • ponúkajú časti tiel alebo telesné orgány
 4. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo vymazať nevhodné a duplicitné inzeráty tj. inzeráty s rovnakým textom pridané na jeden portál v krátkom čase za sebou.
 5. Pri opakovanom porušovaní horeuvedených podmienok si prevádzkovateľ vyhradzuje právo pozastaviť inzerentovi možnosť inzerovať na portáloch v sieti Virtualne.sk
 6. Zverejnený inzerát bude na stránkach viditeľný na dobu určenú inzerantom a po tejto dobe bude automaticky vymazaný.
 7. Zrušiť inzerát pred vypršaním určenej doby inzercie môžu len registrované osoby.
 8. Tieto podmienky pre pridávanie inzerátov nadobúdajú platnosť a účinnosť v okamihu ich zverejnenia. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo tieto podmienky podľa potreby zmeniť, podobne ako aj právo meniť a vylepšovať služby poskytované v sieti Virtualne.sk a to predchádzajúceho oznámenia zmien inzerentovi a bez jeho súhlasu.
Kontakt O nás Reklama Podmienky použitia
lang