zilina.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

Ekonomika, financie, účtovníctvo - Mesto Žilina

Ponuky 1-20 z 23

Ekonomika, financie, účtovníctvo Žilina a okolie

Ekonómka (Ref. č.: 1)

  Dátum pridania: 21.7.2017

 Ekonomické

Účtovník

  Dátum pridania: 21.7.2017

 ekonomické al. prax v účtovníctve a programoch KROS , Prosím o zasielanie životopisov na e-mailovú adresu. V životopise uvádzať e-mail a telefón. Prosím iba uchádzačov s požadovanými zručnosťami. Nie základné vedomosti !

Účtovník/Ekonóm

  Dátum pridania: 21.7.2017

 

Hlavný účtovník

  Dátum pridania: 20.7.2017

 Ekonomika, účtovníctvo, audítorstvo , Pracovná pozícia, ktorú Ti ponúkame, si vyžaduje skúseného človeka, perfekcionistu, ktorý má chuť do práce a chce sa vzdelávať. Účtovníctvo budeš spracovávať rôznych programoch, ku ktorým Ti poskytneme nevyhnutné zaškolenie, ale predchádzajúca skúsenosť je vrelo vítaná.
Keď nám napíšeš pár riadkov prečo chceš pracovať práve u nás, určite si to radi prečítame.

Po zaslaní životopisu ti pošleme odkaz s dotazníkom.

Mzdár - personalista

  Dátum pridania: 18.7.2017

  , Očakávame od Vás, že si pred tým ako nám pošlete svoj životopis prečítate si informácie na našej stránke ww.profiuctovnictvo.sk, predovšetkým profil našej spoločnosti. V prípade, že sa Vám naša práca a smerovanie bude páčiť, okrem životopisu nám napíšte, prečo chcete pracovať práve u nás.

Účtovník

  Dátum pridania: 18.7.2017

 ekonomické

Účtovník / Odborný referent hospodárskej správy

  Dátum pridania: 18.7.2017

 ekonomické

Finančný manažér - hlavný účtovník

  Dátum pridania: 15.7.2017

 ekonomika , V prípade Vášho záujmu, zašlite štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku spolu s motivačným listom NA KONTAKTNÚ MAILOVÚ ADRESU.

Dovoľujeme si Vás informovať, že kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí budú spĺňať naše požiadavky a predstavy o najvhodnejšom kandidátovi do 21 pracovných dní od ukončenia zverejnenia pracovnej ponuky.

Zároveň si Vás dovoľujeme si Vás upozorniť, že v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. O ochrane osobných údajov, budú Vaše osobné údaje našou spoločnosťou naďalej spracovávané len na základe Vášho písomného súhlasu. Bez jeho doručenia bude Vaša žiadosť, spolu so všetkými prílohami v lehote 3 kalendárnych týždňov od jej obdržania vymazaná.

Ďakujeme.

Hlavný účtovník so znalosťou CZ legislatívy

  Dátum pridania: 15.7.2017

 ekonomika, účtovníctvo a dane, audítorstvo , Posilni náš tím a ozvi sa na: personalne@epi.sk

Do výberového konania budú zaradení len uchádzači spĺňajúci požadované kritéria.

Nábor najvhodnejších uchádzačov realizujeme v mieste sídla spoločnosti. Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí, nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba kandidátov zaradených do výberového konania za účelom pohovoru.

Všetky osobné údaje, ktoré nám vo svojich materiáloch poskytnete, považujeme za dôverné v zmysle zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Daňový konzultant - Žilina

  Dátum pridania: 14.7.2017

 

Ekonóm / účtovník

  Dátum pridania: 13.7.2017

 ekonomika, účtovníctvo , Profesné životopisy posielajte mailom. Uchádzači vybraní na ústny pohovor budú kontaktovaní, ostatným sa ospravedlňujeme, ale nebude v našich silách im odpovedať.

Fakturant / Fakturantka

  Dátum pridania: 28.6.2017

  , Ak ste presvedčený, že ste vhodným kandidátom a motivovaný pre túto prácu, tešíme sa na váš životopis ktorý nám môžete poslať v slovenskom jazyku e-mailom na adresu:
pecko@nebbia.sk
Kontaktovať budeme iba tých kandidátov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Ďakujeme

Účtovník

  Dátum pridania: 27.6.2017

 

Špecialista pre metodiku

  Dátum pridania: 27.6.2017

 ekonomika , Vážení uchádzači, v prípade Vášho záujmu zašlite PROFESNÝ ŽIVOTOPIS a motivačný list V SLOVENSKOM JAZYKU na kariera@sse.sk.

Do predmetu e-mailovej správy uveďte názov pracovnej pozície, o ktorú sa uchádzate - ŠPECIALISTA PRE SD MODUL.

Dovoľujeme si Vás informovať, že na výberové konanie postúpia kandidáti, ktorí budú spĺňať naše požiadavky, ako aj predstavy o vhodnom kandidátovi.

Vážime si Váš prejavený záujem, avšak dovoľujeme si Vás informovať, že kontaktovaní najneskôr do 21 pracovných dní od ukončenia zverejnenia pracovnej ponuky, budú tí uchádzači, ktorí spĺňajú vyššie uvedené špecifické požiadavky a naše predstavy o úspešnom kandidátovi.

Zároveň si Vás dovoľujeme upozorniť, že v zmysle zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, budú Vaše osobné údaje našou spoločnosťou naďalej spracovávané len na základe Vášho písomného súhlasu bude Vaša žiadosť, spolu so všetkými prílohami v lehote 3 kalendárnych týždňov od jej obdržania vymazaná.

V prípade otázok nás kontaktujte na telefónnom čísle 041 519 2247, prípadne mailom na kariera@sse.sk.

Ďakujeme.

Účtovníčka (Ref. č.: 35239)

  Dátum pridania: 27.6.2017

 

Ekonóm - špecialista controllingu

  Dátum pridania: 23.6.2017

 ekonomické , Ak Vás ponuka zaujala, pošlite prosím motivačný list spolu s profesijným životopisom na e-mailovú adresu simkova@zilina.ferona.sk alebo FERONA Slovakia, a. s., E. Šimková, Bytčická 12, 011 45 Žilina. Do predmetu e-mailu uveďte názov pozície, o ktorú sa uchádzate.

Kontaktovať a viesť v databáze budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky danej pozície. V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov o zamestnanie našej spoločnosti, uveďte prosím vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou Vašich osobných údajov v nasledovnom znení:
"V súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení súhlasím, aby moje osobné údaje obsiahnuté v poskytnutých úradných dokladoch a priložených listinách boli kopírované, skenované alebo ináč zaznamenané v databáze uchádzačov o zamestnanie vedenej spoločnosťou FERONA Slovakia, a. s, Bytčická 12, 011 45 Žilina, za účelom a v rozsahu potrebnom k spracúvaniu údajov prevádzkovateľom v súvislosti s výberovým procesom. Prehlasujem, že mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé."

Osobné údaje, ktoré ste dobrovoľne poskytli prevádzkovateľovi, sa budú uchovávať po dobu jedného roka, od dátumu zaslania žiadosti o zamestnanie, životopisu a iných príslušných dokumentov, dokladov, potvrdení. Po uplynutí tejto doby budú následne zlikvidované v súlade s platnými právnymi predpismi. V prípade požiadavky máte právo písomne požiadať aby boli Vaše osobné údaje zlikvidované pred uplynutím doby uchovávania.

Vopred ďakujeme všetkým záujemcom o prejavený záujem a za zaslanie životopisov.

Telefonicky kontaktovaní a na osobné stretnutie budú pozvaní len uchádzači, ktorí spĺňajú stanovené požiadavky.

Ďakujeme za pochopenie.

Audit Senior - Žilina

  Dátum pridania: 21.6.2017

 

Účtovník

  Dátum pridania: 16.6.2017

 ekonomické , V prípade, ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám Váš životopis v SLOVENSKOM a ANGLICKOM JAZYKU. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Konzultant IS

  Dátum pridania: 10.6.2017

 

Príležitosť úspechu a uznania

  Dátum pridania: 9.4.2017

 Príležitosť úspechu a uznania Hľadáme šikovných a ambicióznych mladých ľudí na doobsadenie viacerých prac.pozícii – maklér, managér, kontrolór, špecialita, asistent kompletného finančno - ekonomického trhu. Pracovná náplň je zameraná na prácu s klientmi - kompletné finan-ekonom. kontroly a na managérske pozície - kariérny rast. HPC/VPC, rekvalifikácia grátis. Životopis na zidekova.praca@gmail.com

Ponuky 1-20 z 23

Správa ponuky práce

Pridajte bezplatne inzerát do sekcie Hľadám prácu.

Pridajte bezplatne inzerát do sekcie Ponúkam prácu.

Ak máte záujem váš občiansky inzerát upravovať, vymazať alebo chcete pridať firemný inzerát do sekcie Ponúkam prácu registrujte sa na portáli.

Ekonomika, financie, účtovníctvo

Ponúkate alebo hľadáte prácu v Žiline a okolí? Využite regionálnu ponuku práce na internete!

Webyshopping

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Žilina - Dolný Hričov, Hričovské Podhradie, Gbeľany, Hlboké nad Váhom, Lietavská Lúčka, Nedzedza, Rajecké Teplice, Strečno, Varín

Podmienky pridania inzerátu

 1. Prevádzkovateľ zverejní na portáloch v sieti Virtualne.sk len inzeráty písané v slovenskom jazyku
 2. V inzercii je zakázané písanie textu inzerátu VEĽKÝMI PÍSMENAMI a pred názov inzerátu vkladať medzeru a znaky ako napr. ? ! ( ) : . „ @ # © a pod. Takéto inzeráty budú zo stránky vymazané.
 3. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zmeniť alebo zmazať inzeráty, ktoré:
  • sa neriadia platnými zákonmi Slovenskej republiky a sú v rozpore s morálkou a dobrými mravmi
  • obsahujú alebo javia prvky národnostnej, rasovej alebo náboženskej diskriminácie alebo obsahujú informácie poškodzujúce dobré meno
  • obsahom vyzývajú k násiliu a lebo nelegálnym akciám
  • obsahujú obscénny text alebo foto
  • majú sexuálny podtext a ponúkajú erotický tovar alebo služby
  • ponúkajú drogy alebo zbrane
  • sú bez konkrétneho obsahu napr. Ponuka práce na www (názov stránky)
  • obsahujú na priložených fotografiách logá firiem alebo registrované ochranné značky, cenníky, textové informácie, a pod.
  • ponúkajú bezpracné a ľahké zárobky
  • sa svojim textom javia ako podvodné ponuky
  • obsahujú internetové služby a samostatné odkazy na webové stránky
  • obsahujú HTML tagy alebo iné skripty
  • ponúkajú kopírovanie diskiet, CD, DVD, letákov, dopisov, vkladanie letákov do obálok
  • ponúkajú časti tiel alebo telesné orgány
 4. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo vymazať nevhodné a duplicitné inzeráty tj. inzeráty s rovnakým textom pridané na jeden portál v krátkom čase za sebou.
 5. Pri opakovanom porušovaní horeuvedených podmienok si prevádzkovateľ vyhradzuje právo pozastaviť inzerentovi možnosť inzerovať na portáloch v sieti Virtualne.sk
 6. Zverejnený inzerát bude na stránkach viditeľný na dobu určenú inzerantom a po tejto dobe bude automaticky vymazaný.
 7. Zrušiť inzerát pred vypršaním určenej doby inzercie môžu len registrované osoby.
 8. Tieto podmienky pre pridávanie inzerátov nadobúdajú platnosť a účinnosť v okamihu ich zverejnenia. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo tieto podmienky podľa potreby zmeniť, podobne ako aj právo meniť a vylepšovať služby poskytované v sieti Virtualne.sk a to predchádzajúceho oznámenia zmien inzerentovi a bez jeho súhlasu.
Kontakt O nás Reklama Podmienky použitia
lang