Úvod > Top ponuky

Ponuky, akcie a výpredaje – firmy v Žiline a okolí

Kvalitný zákaznícky servis - záruka zisku a spokojnosti zákazníkov

Nenechajte si ujsť komplexný prehľad aktuálnych trendov, doplnený o príklady z praxe 1. ročník, 19.9.2019 Miesto konania: Apollo Hotel ****, Dulovo nám. 1, 821 08 Bratislava

Dátum pridania: 20.8.2019

Plastový obklad fasád - rôzne farebnosti

Je to kvalitný plastový fasádny obklad -odvetraný systém, na báze PVC s dlhou dobou životnosti. Zabraňuje kondenzácii vlhkosti v murive a dokonale chráni stavbu pred poveternostnými vplyvmi. Môže sa použiť samostatne, alebo v kombinácii so zateplením.

Dátum pridania: 21.6.2019

Plastová strešná krytina

Strešný a obkladový šindel je vernou imitáciou pravého dreveného šindľa. Dodáva sa v hnedej a čiernej farbe, vrátane príslušenstva pre nárožia, úžľabia a hrebeň. Tento typ strešnej krytiny je vhodný na latovanie, prípadne aj plné debnenie.

Dátum pridania: 21.6.2019

Predaj hudobných nástrojov

Hudobniny. Internetový predaj hudobných nástrojov. Všetky značky: Boss, Casio, Digitech, Fender, Gibraltar, Jackson, Mapex, Marshall, Washburn, Yamaha, Tama, Ibanez, Latin Percussion, Alesis, Aquarian, Seymour Duncan, Ahead, C.F.Martin, Paiste a iné.

Dátum pridania: 29.5.2018

Ak chcete zadávať firemné ponuky do sekcie Top ponuky firiem na mestskom a zároveň regionálnom portáli, registrujte svoju firmu v Katalógu firiem