Úvod > Top ponuky > Plastový obklad fasád - rôzne farebnosti

Plastový obklad fasád - rôzne farebnosti

Dalšie ponuky v kategórií

Popis:

Je to kvalitný plastový fasádny obklad -odvetraný systém, na báze PVC s dlhou dobou životnosti. Zabraňuje kondenzácii vlhkosti v murive a dokonale chráni stavbu pred poveternostnými vplyvmi. Môže sa použiť samostatne, alebo v kombinácii so zateplením.

Plastový fasádny obklad slúži na zlepšenie vzhľadu fasády, prekrytie krivých múrov, zamedzenie vlhnutia stien od dažďa, snehu a pod.

Je vhodný pre fasády novostavieb aj pri rekonštrukciách a dizajnových úpravách starších budov. Odstraňuje mokrý proces v priebehu stavebných prác a môže sa kombinovať s klasickou omietkou. Montuje sa na drevený, alebo kovový rošt.

Nevyžaduje dodatočné maľovanie, je odolný voči mechanickému poškodeniu. Široká škála profilov a farieb umožňuje bezproblémové a efektné riešenie každej fasády. Má nízku hmotnosť (cca 1,5 kg/m2), takže nezaťažuje objekt stavby.

Sme obchodným zastúpením pre dodávku bezúdržbovej, ľahkej a odolnej plastovej krytiny - šindlov značky Eureko. Súčasne dodávame plastové fasádne obklady Siding - kvalitné odvetrávané fasády, ktoré dokonale chránia dom pred poveternostnými vplyvmi.

Poradíme s výberom plastových šindlov a fasádnych obkladov, cenové ponuky realizujeme bezplatne, zabezpečujeme dovoz a aj montáž. U vás si vyberáte zo širokej ponuky farebných variánt materiálov, ktoré zodpovedajú vášmu vkusu. Profesionálna montáž zabezpečí ochranu vášho domova na mnohé roky.

Ak uvažujete o obnove vášho domu, navštívte nás, ochotne vám poradíme.

Názov:
Plastový obklad fasád - rôzne farebnosti
Cena:
Cena od 14,-Eur/m2 + doplnkové profily
Kontakt:
+421911920029 nasaposta@pobox.sk
Kontaktná osoba:
Ing. Milan Hodoň
E-mail:
nasaposta@pobox.sk
Viac o firme:
Ing. Milan Hodoň - ABCDOM.sk
Počet videní:
363
Dátum pridania:
21.6.2019

Odpovedať na ponuku

Môžete sa kontaktovať s inzerujúcim prostredníctvom kontaktného formulára

Chcete ponúknuť služby?

Využite top ponuky.