Červotoč likvidácia, ochrana dreva, vysušovanie muriva

Sanácia, ochrana dreva mikrovlnnou metódou. Zaručená 100% účinnosť. Ničenie červotoča, odstránenie húb a plesní v interiéri, vysušovanie muriva a mokrých stien.

Červotoč likvidácia, ochrana dreva, vysušovanie muriva

Ochrana stavebného dreva, likvidácia, ničenie červotoča, odstránenie plesní, vysušovanie muriva a stien

Sanácia, ochrana dreva mikrovlnnou metódou. Zaručená 100% účinnosť. Ničenie červotoča, odstránenie húb a plesní v interiéri, vysušovanie muriva a mokrých stien.

Adresa: Nová Ľubovňa 847, 06511 Nová Ľubovňa
Telefón:+421 (0)918 064 240
Kontaktná osoba:Marián Hriňa
Mobil:0918064240
E-mail:mhrina@gmail.com
WEB:www.sanaciadreva.webnode.sk

Špecializujeme sa na prevenciu drevených konštrukcií a likvidáciu drevokazných škodcov a vysušovanie muriva a mokrých stien mikrovlnnou metódou. Našim cieľom je dosiahnuť, aby sanovaný objekt bol ošetrený natrvalo, aby sa vlhkosť či drevokazní škodcovia do objektu už nikdy nevrátili.

Mikrovlná technológia je program komplexnej likvidácie drevokazných škodcov so 100 % účinnosťou a dlhodobými zárukami.

Je to program ekologický, nedeštruktívny a šetrný nielen k životnému prostrediu ale aj k objektom.

Touto technológiou spoľahlivo zlikvidujeme aj tých najnebezpečnejších škodcov, akými sú drevokaz slzivý (drevomorka), fúzač krovový alebo červotoč.

Likvidácia drevokazného hmyzu mikrovlnnou metódou

Mikrovlnná technológia je najúčinnejšia na ničenie všetkých drevokazných škodcov. Spoľahlivo zlikviduje i tých najnebezpečnejších škodcov, akými sú drevokaz slzivý, fúzač krovový alebo červotoč. Je šetrná, lacná a ekologická.

Likvidácia červotoča

Likvidácia drevokazných škodcov, ochrana stavebného dreva pred drevokaznými škodcami, vysušovanie muriva mikrovlnami.

Likvidácia, ničenie červotoča, vysušovanie muriva a mokrých stien

Likvidácia drevokazných škodcov, ochrana stavebného dreva pred drevokaznými škodcami, vysušovanie muriva mikrovlnami. Mikrovlnná technológia je šetrná, lacná a ekologická, so 100 % účinnosťou a dlhodobými zárukami.

Ničenie červotoča mikrovlnnou metódou

Likvidácia červotoča, ochrana stavebného dreva pred drevokaznými škodcami, vysušovanie muriva mikrovlnami. Mikrovlnná technológia je šetrná, lacná a ekologická, so 100 % účinnosťou a dlhodobými zárukami.

Ničenie červotoča, ochrana dreva, vysušovanie mokrého muriva

Špecializujeme sa na prevenciu drevených konštrukcii, ničenie červotoča a vysušovanie muriva mikrovlnnou metódou. Našim cieľom je dosiahnuť, aby sanovaný objekt bol ošetrený natrvalo, aby sa vlhkosť či drevokazný hmyz do objektu už nikdy nevrátili.

Ochrana dreva, ničenie drevokazného hmyzu mikrovlnnou metódou.

Mikrovlnná technológia zaručuje 100% účinnosť. Táto technológia je šetrná, lacná a ekologická. Komplexná sanácia krovov a drevených konštrukcií, likvidácia červotoča, vysušovanie vlhkého muriva, mokrých stien mikrovlnami.

Vysušovanie vlhkého muriva mikrovlnnou metódou

Našim cieľom je dosiahnuť, aby sanovaný objekt bol ošetrený natrvalo, aby sa vlhkosť do objektu už nikdy nevrátila. Mikrovlná technológia je najrýchlejšia a najlacnejšia známa metóda vysušovania objektov.

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.