Úvod > Články a rady > Firemné články

Firemné články

Inhouse semináre

Ak potrebujete zaškoliť svojich zamestnancov a máte konkrétne predstavy ako, kde a kedy by to malo prebiehať, školenia šité na mieru sú pre vás tým najvhodnejším riešením.

Dátum pridania: 20.8.2019

Plastový obklad fasády domu SIDING

Je to kvalitný plastový fasádny obklad -odvetraný systém, na báze PVC s dlhou dobou životnosti. Zabraňuje kondenzácii vlhkosti v murive a dokonale chráni stavbu pred poveternostnými vplyvmi. Môže sa použiť samostatne, alebo v kombinácii so zateplením (minerálna vata, polystyrén), na zlepšenie vzhľadu fasády.

Dátum pridania: 21.6.2019

Plastová strešná krytina EUREKO

Vyznačuje sa mimoriadne pôsobivým estetickým vzhľadom, ktorý kopíruje materiály (bridlicu a drevný šindeľ). Vďaka tomu sa strešná krytina EUREKO dobre ujala aj v  pamiatkovo chránených krajinných územiach. Taktiež veľkú obľubu získala pri novostavbách aj rekonštrukciách.  

Dátum pridania: 21.6.2019

Párty vlakom na pivo do Mníchova

Mníchov ponúka kultúru a tradície, šport a vidiek, kulinárske špeciality a bavorskú pohostinnosť. Nemenej známy je Mníchov aj ako miesto najväčšieho festivalu v Nemecku - už známy Oktoberfest - dokonca aj u nás. Vitajte v hlavnom meste Bavorska!

Dátum pridania: 27.6.2018

Výlet do Legolandu s deťmi

Vysoký stupeň kvality a zamerania sa na služby v nemeckom LEGOLANDe garantuje rodičom prvotriedny zážitok s hodnotnou zábavou všade dookola. Pre deti návšteva LEGOLANDu znamená splnenie ich snov.

Dátum pridania: 27.6.2018

Spoznajte Berlín

V súčasnosti "COOL" mesto, ktoré treba v Nemecku určite zažiť. Je mladé, pestré, kreatívne, s vibrujúcou atmosférou. No pripravte sa aj na kus histórie. Ťažko uveriť, čo sa dialo 20 rokov dozadu, minulosť je v ňom stále cítiť.

Dátum pridania: 27.6.2018

Financovanie realít

V prípade, že predávate s pomocou realitnej kancelárie, zlý marketing môžete vylúčiť. Napr. Realitné centrum B10 inzeruje denne na viac ako 60 portáloch. Máte urobené kvalitné fotografie, pútavý popis a týždne bežia a nik sa vám na kúpu bytu neozýva.

Dátum pridania: 5.6.2018

Zanedbanie údržby - voda-kúrenie-plyn-elektroinštalácie-Pemoservis

Zanedbanie údržby - voda-kúrenie-plyn-elektroinštalácie-Pemoservis

Dátum pridania: 17.1.2018