Úvod > Články a rady > Firemné články

Firemné články

NUTRIČNÉ PLÁNY PRE ĽUDÍ S NADVÁHOU

Správne stravovanie je základom na dosiahnutie najlepšieho možného výsledku. My Vám zostavíme individuálny nutričný plán šitý na mieru aby viedol k:

Dátum pridania: 23.7.2018

Je proteín vhodný pre deti?

Výživa dieťaťa je nesmierne dôležitá kapitola v živote rozvíjajúceho sa dieťaťa, ktorého celkový duševný (emočný) i fyzický (zdravotný) rozvoj je do vysokej miery ovplyvnený práve kvalitou výživy.

Dátum pridania: 23.7.2018

Nový prístroj Max Pulse

Je určený pre neinvazívne vyšetrenie variability srdcovej tepovej frekvencie (HRV) a pre kvantitatívne hodnotenie autonómneho nervového systému (ANS) vrátane zhodnotenia priechodnosti ciev.

Dátum pridania: 18.7.2018

Párty vlakom na pivo do Mníchova

Mníchov ponúka kultúru a tradície, šport a vidiek, kulinárske špeciality a bavorskú pohostinnosť. Nemenej známy je Mníchov aj ako miesto najväčšieho festivalu v Nemecku - už známy Oktoberfest - dokonca aj u nás. Vitajte v hlavnom meste Bavorska!

Dátum pridania: 27.6.2018

Výlet do Legolandu s deťmi

Vysoký stupeň kvality a zamerania sa na služby v nemeckom LEGOLANDe garantuje rodičom prvotriedny zážitok s hodnotnou zábavou všade dookola. Pre deti návšteva LEGOLANDu znamená splnenie ich snov.

Dátum pridania: 27.6.2018

Spoznajte Berlín

V súčasnosti "COOL" mesto, ktoré treba v Nemecku určite zažiť. Je mladé, pestré, kreatívne, s vibrujúcou atmosférou. No pripravte sa aj na kus histórie. Ťažko uveriť, čo sa dialo 20 rokov dozadu, minulosť je v ňom stále cítiť.

Dátum pridania: 27.6.2018

Financovanie realít

V prípade, že predávate s pomocou realitnej kancelárie, zlý marketing môžete vylúčiť. Napr. Realitné centrum B10 inzeruje denne na viac ako 60 portáloch. Máte urobené kvalitné fotografie, pútavý popis a týždne bežia a nik sa vám na kúpu bytu neozýva.

Dátum pridania: 5.6.2018

Zanedbanie údržby - voda-kúrenie-plyn-elektroinštalácie-Pemoservis

Zanedbanie údržby - voda-kúrenie-plyn-elektroinštalácie-Pemoservis

Dátum pridania: 17.1.2018