Fakultná nemocnica s poliklinikou

Fakultná nemocnica s poliklinikou

Fakultná nemocnica s poliklinikou v Žiline

Adresa: ul.Vojtecha Spanyola 43, 01 001 Žilina
Telefón: +421 41 5110 111, 7645 125, 7645 126, 7645 127, 7243 125
E-mail:nspza@nspza.sk

História fakultnej nemocnice v Žiline siaha do roku 1914, kedy bola postavená prvá budova. V súčasnosti je FNsP veľkou a modernou nemocnicou s viacerými oddeleniami.

Otorinolaryngologické oddelenie (ORL) vo FNsP Žilina zabezpečuje liečebno-preventívnu starostlivosť vo svojej spádovej oblasti pre 200 000 obyvateľov. Pozostáva z príjmovej, detskej, onkologickej, audiometrickej ambulancie, ambulancie pre inhaláciu a lôžkovej časti. ORL oddelenie je typom moderného chirurgického pracoviska, ktoré zabezpečuje liečebno-preventívnu starostlivosť chorôb uší, nosa a krku. Operačnú a liečebnú činnosť realizuje kolektív kvalifikovaných lekárov, zdravotných a operačných sestier. Oddelenie má 2 operačné sály, 20 hospitalizačných lôžok pre dospelých a deti od 3 rokov veku a 5 lôžok denného stacionáru pre pacientov s vnútroušnými poruchami sluchu, ľahšími opuchovými, poúrazovými a zápalovými stavmi. K oddeleniu patria príjmová–pohotovostná ambulancia, onko-ORL ambulancia, detská–ORL ambulancia a ambulancia audiometrie a inhalácie.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.