Holiday Inn Žilina ****

Hotel Holiday Inn Žilina vám ponúka ubytovanie v 133 moderne a komfortne zariadených izbách

Holiday Inn Žilina ****

Holiday Inn Žilina - ubytovanie, reštaurácia, kongresová sála, RELAX Area, Žilina

Hotel Holiday Inn Žilina vám ponúka ubytovanie v 133 moderne a komfortne zariadených izbách

Adresa: Športová 2, 010 01 Žilina
Telefón:(0)41 5050 100
E-mail:sales@holidayinn-zilina.sk
e- mailinfo@holidayinn-zilina.sk

Pohodlné ubytovanie ponúkajú jedno a dvojlôžkové izby typu ŠTANDARD /s rozlohou až 30 m2/. Dobrý spánok vám poskytne príjemná prikrývka s extra vankúšmi a matrace vysokej kvality. Noc aj počas dňa vám zaručia zatemňovacie závesy. K vysokému komfortu prispieva: manuálne nastaviteľná klimatizácia/kúrenie, LCD TV obrazovka, hlasová schránka, príslušenstvo na kávu a čaj /pravidelne dopĺňané/, možnosť vysokorýchlostného pripojenia na internet a pracovný stôl. Kúpeľňa je vybavená vaňou, fénom a určite príjemne pôsobiacim podlahovým vykurovaním.

Všetky izby typu EXECUTIVE sa nachádzajú na 9. poschodí, len pár krokov od RELAX Area umiestnenej na 10. poschodí. Vychutnajte si zadarmo príslušenstvo na kávu, čaj a bezdrôtové pripojenie na internet. V porovnaní s izbou typu ŠTANDARD je tento druh izieb navyše vybavený veľkou LCD TV obrazovkou, nastaviteľnou pracovnou stoličkou, mini barom, luxusnou kozmetikou a žehličom na nohavice.

ŠTÚDIÁ /s rozlohou 43 až 50 m2/ našim hosťom ponúkajú priestrannú obývaciu a spálňovú časť a PANORAMA Štúdio /70 m2/ navyše aj druhú toaletu. Tieto štýlovo a luxusne zariadené izby navodzujúce pocit pohodlia, sú ideálnym miestom pre náročnejších hostí a strávenie dlhodobých pobytov. V porovnaní s izbou EXECUTIVE si môžete dopriať king-size lôžko pre dve osoby, druhú LCD obrazovku a turndown servis.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.