Hotel ARTHUR *

Ponúka 31 štandardne vybavených izieb, nefajčiarsku reštauráciu s kaviarňou a salónik.

Hotel ARTHUR *

Hotel ARTHUR - ubytovanie v Žiline, reštaurácia, salónik

Ponúka 31 štandardne vybavených izieb, nefajčiarsku reštauráciu s kaviarňou a salónik.

Adresa: Kragujevská 9, 010 01 Žilina
Telefón:41 505 95 00, 907 802 820
E-mail:hotelarthur@hotelarthur.sk

Hotel Arthur sa nachádza na vstupe do Žiliny z hlavného ťahu od Bratislavy.

Ponúka 31 štandardne vybavených izieb, nefajčiarsku reštauráciu s kaviarňou a salónik.

Hotel má svoje samostatné parkovisko, ktoré je monitorované kamerovým systémom.

Hotel Arthur vznikol s ideou ponúknuť zákazníkovi vysoký štandard za dostupné ceny. Vzhľadom na svoju polohu je určený prevažne pre obchodných cestujúcich, ale aj bežný turista uvíta dostupnosť centra mesta. Prioritou hotela a jeho zamestnancov je maximálna spokojnosť všetkých jeho zákazníkov Nefajčiari ocenia zákaz fajčenia v celom areáli hotela čo zaručuje príjemnú atmosféru celého pobytu.

Hotel ponúka 31 izieb:

* Jednolôžkových
* Dvojlôžkových
* Trojlôžkových
* Apartmán

Všetky izby sú vybavené satelitným TV, internetom a telefónom. Postele na izbách sú manželské, alebo oddelené .Apartmán sa skladá z obývacej izby a spálne s manželskou posteľou. V prípade potreby sa sedacia súprava v obývacej izbe dá zmeniť na dvoj lôžko. Každá izba má samostatnú kúpeľňu. Kúpeľňa je vybavená sprchovým kútom a WC. V každej kúpeľni je k dispozícii sušič vlasov.

Raňajky podávame formou švédskych stolov a sú pre ubytovaných hostí grátis.

Reštaurácia je nefajčiarska a je otvorená Pondelok - Piatok od 6.30 do 22.00, raňajky pre ubytovaných aj počas víkendov od 6.30 do 10.00. Skladá sa z jedálenskej časti, kaviarenskej časti a salónika.

Kapacita jedálenskej časti je 50 osôb, kaviarenskej časti je 25 osôb a salónika je 50 osôb.

Reštaurácia ponúka kvalitné jedlá medzinárodnej kuchyne, ktoré pre Vás pripravuje vysoko kvalifikovaní tím kuchárov.. Atmosféru pohody dotvára krb pri ktorom si môžete vypiť našu značkovú kávu, alebo ochutnať niektoré z ponúkaných domácich, alebo zahraničných vín.

V čase obedov t. j. od 11.00 - 14.00 pre Vás pripravujeme výhodné denné obedové menu.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.