Hotel BOSS ***

Hotel BOSS*** v historickom centre mesta Žilina Vám ponúka svoje ubytovacie, stravovacie a kongresové služby, s možnosťou prenajatia salónikov s kapacitou 85 ľudí.

Hotel BOSS ***

Hotel BOSS - ubytovanie v centre mesta Žilina, reštaurácia, salóniky

Hotel BOSS*** v historickom centre mesta Žilina Vám ponúka svoje ubytovacie, stravovacie a kongresové služby, s možnosťou prenajatia salónikov s kapacitou 85 ľudí.

Adresa: Pivovarská 7, 010 01 Žilina
Telefón:(0) 41 5000 915
E-mail:info@hotel-boss.eu

Vysoký štandard 30 exkluzívnych, luxusne zariadených a klimatizovaných izieb s pripojením vysokorýchlostného internetu a WI-FI, a taktiež s ponukou vlastného parkoviska s 30 parkovacím miestami a 25 garážovými boxmi, Vám zaručuje nezabudnuteľnú návštevu hotela.

Parkovanie v hoteli je zdarma.

Všetky izby sú v nadštandardnej výbave. Apartmány, Apartmány LUX, Salóniky, reštaurácia, kaviareň sú plne klimatizované. Izby majú taktiež nadštandardné priestory spolu so sociálnymi miestnosťami. Taktiež je v každej izbe vysokorýchlostný internet.

V cene ubytovania sú zahrnuté raňajky. Mestský poplatok vo výške 0,66 € (20,- Sk) nie je zahrnutý v cene ubytovania.
Standard
Izby typu Standard sú 1-posteľové a 2-posteľové izby. Jedno posteľové izby majú k dispozícií veľkoplošnú terasu.

Standard Lux
Standard LUX sú 2-posteľové izby. Postele sú buď manželské alebo oddelené. Sociálne zariadenie môže byť s vaňou alebo so sprchou. Na želanie zákazníka je možné vytvoriť plnohodnotnú 3-posteľovú izbu.

Apartmán
Apartmány sú 2-posteľové manželské izby.


Apartmán Lux
Apartmány LUX je veľkoplošný 2-posteľový apartmán s vírivou vaňou s nadštandardnými priestormi kúpeľne, predizby a spálne.

Prezidentský apartmán
Apartmán zodpovedá plne vybavenému 3-izbovému bytu o ploche 110 m2.

loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.