Hotel BOSS ***

Hotel BOSS*** v historickom centre mesta Žilina Vám ponúka svoje ubytovacie, stravovacie a kongresové služby, s možnosťou prenajatia salónikov s kapacitou 85 ľudí.

Hotel BOSS ***

Hotel BOSS - ubytovanie v centre mesta Žilina, reštaurácia, salóniky

Hotel BOSS*** v historickom centre mesta Žilina Vám ponúka svoje ubytovacie, stravovacie a kongresové služby, s možnosťou prenajatia salónikov s kapacitou 85 ľudí.

Adresa: Pivovarská 7, 010 01 Žilina
Telefón:(0) 41 5000 915
E-mail:info@hotel-boss.eu

Vysoký štandard 30 exkluzívnych, luxusne zariadených a klimatizovaných izieb s pripojením vysokorýchlostného internetu a WI-FI, a taktiež s ponukou vlastného parkoviska s 30 parkovacím miestami a 25 garážovými boxmi, Vám zaručuje nezabudnuteľnú návštevu hotela.

Parkovanie v hoteli je zdarma.

Všetky izby sú v nadštandardnej výbave. Apartmány, Apartmány LUX, Salóniky, reštaurácia, kaviareň sú plne klimatizované. Izby majú taktiež nadštandardné priestory spolu so sociálnymi miestnosťami. Taktiež je v každej izbe vysokorýchlostný internet.

V cene ubytovania sú zahrnuté raňajky. Mestský poplatok vo výške 0,66 € (20,- Sk) nie je zahrnutý v cene ubytovania.
Standard
Izby typu Standard sú 1-posteľové a 2-posteľové izby. Jedno posteľové izby majú k dispozícií veľkoplošnú terasu.

Standard Lux
Standard LUX sú 2-posteľové izby. Postele sú buď manželské alebo oddelené. Sociálne zariadenie môže byť s vaňou alebo so sprchou. Na želanie zákazníka je možné vytvoriť plnohodnotnú 3-posteľovú izbu.

Apartmán
Apartmány sú 2-posteľové manželské izby.


Apartmán Lux
Apartmány LUX je veľkoplošný 2-posteľový apartmán s vírivou vaňou s nadštandardnými priestormi kúpeľne, predizby a spálne.

Prezidentský apartmán
Apartmán zodpovedá plne vybavenému 3-izbovému bytu o ploche 110 m2.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.