HOTEL GRAND ****

Hotel sa nachádza priamo v historickom jadre mesta Žilina. KAPACITA HOTELA, 16 jednoposteľových izieb, 25 dvojposteľových izieb, 3 apartmány.

HOTEL GRAND ****

Hotel Grand - ubytovanie v centre, reštaurácia, konferencie, NIGHT CLUB, WELLNESS, Žilina

Hotel sa nachádza priamo v historickom jadre mesta Žilina. KAPACITA HOTELA, 16 jednoposteľových izieb, 25 dvojposteľových izieb, 3 apartmány.

Adresa: Sládkovičova 1, 010 01 Žilina,SLOVAKIA
Telefón:41 564 32 65, 562 68 09, 562 68 21, 903 814 418
E-mail:recepcia@hotelgrand.sk

Náš hotel má dlhoročnú tradíciu, ktorá sa datuje od roku 1910 kedy bol prvýkrát otvorený. Hotel sa nachádza priamo v historickom jadre mesta Žilina. Jeho neopakovateľnú atmosféru dotvárajú okolité obchodíky, reštaurácie, kaviarne a vinárne s vonkajšími terasami, ktoré sa nachádzajú v jeho bezprostrednej blízkosti na centrálnom námestí mesta. Počas posledných rokov prešiel hotel rozsiahlou rekonštrukciou a je pripravený uspokojiť potreby aj tých najnáročnejších hostí, ktorých prevažná časť k nám prichádza zo zahraničia. Starostlivo vybraný personál hotela je na vysokej profesionálnej úrovni a najväčšou odmenou pre nás je spokojnosť našich klientov, ktorí sa k nám radi vracajú. Prijmite preto naše pozvanie a presvedčte sa, že domáca atmosféra, historický ráz, vynikajúca kuchyňa, individuálny prístup ku každému hosťovi a množstvo ďalších služieb, ktoré sa podľa požiadaviek hostí snažíme neustále dopĺňať a vylepšovať, prispejú ku komfortu spokojnosti a príjemnému pobytu v našom hoteli.

• ŠTANDARD

- TV s káblovým príjmom pre 44 programov, rádio, telefón s priamou voľbou, chladnička s minibarom, kúpeľňa (vaňa alebo sprcha), WC, bezplatné WIFI pripojenie k internetu. Postele sú vybavené lamelovými polohovateľnými roštami,
anatomickými, antialergickými matracami.

• LUX
- vyšší štandard sociálneho zariadenia, izby sú
vybavené štýlovým nábytkom a elektronikou,
bezplatné WIFI pripojenie k internetu.
Postele sú vybavené polohovateľnými roštami
a anatomickými, antialergickými matracmi.

• LUX+
- izby sú navyše vybavené klimatizáciou
a vírivými vaňami, bezplatné WIFI pripojenie k internetu.
Postele sú vybavené lamelovými roštami, anatomickými
matracmi a antialergickou posteľnou súpravou.

loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.