HOTEL GRAND ****

Hotel sa nachádza priamo v historickom jadre mesta Žilina. KAPACITA HOTELA, 16 jednoposteľových izieb, 25 dvojposteľových izieb, 3 apartmány.

HOTEL GRAND ****

Hotel Grand - ubytovanie v centre, reštaurácia, konferencie, NIGHT CLUB, WELLNESS, Žilina

Hotel sa nachádza priamo v historickom jadre mesta Žilina. KAPACITA HOTELA, 16 jednoposteľových izieb, 25 dvojposteľových izieb, 3 apartmány.

Adresa: Sládkovičova 1, 010 01 Žilina,SLOVAKIA
Telefón:41 564 32 65, 562 68 09, 562 68 21, 903 814 418
E-mail:recepcia@hotelgrand.sk

Náš hotel má dlhoročnú tradíciu, ktorá sa datuje od roku 1910 kedy bol prvýkrát otvorený. Hotel sa nachádza priamo v historickom jadre mesta Žilina. Jeho neopakovateľnú atmosféru dotvárajú okolité obchodíky, reštaurácie, kaviarne a vinárne s vonkajšími terasami, ktoré sa nachádzajú v jeho bezprostrednej blízkosti na centrálnom námestí mesta. Počas posledných rokov prešiel hotel rozsiahlou rekonštrukciou a je pripravený uspokojiť potreby aj tých najnáročnejších hostí, ktorých prevažná časť k nám prichádza zo zahraničia. Starostlivo vybraný personál hotela je na vysokej profesionálnej úrovni a najväčšou odmenou pre nás je spokojnosť našich klientov, ktorí sa k nám radi vracajú. Prijmite preto naše pozvanie a presvedčte sa, že domáca atmosféra, historický ráz, vynikajúca kuchyňa, individuálny prístup ku každému hosťovi a množstvo ďalších služieb, ktoré sa podľa požiadaviek hostí snažíme neustále dopĺňať a vylepšovať, prispejú ku komfortu spokojnosti a príjemnému pobytu v našom hoteli.

• ŠTANDARD

- TV s káblovým príjmom pre 44 programov, rádio, telefón s priamou voľbou, chladnička s minibarom, kúpeľňa (vaňa alebo sprcha), WC, bezplatné WIFI pripojenie k internetu. Postele sú vybavené lamelovými polohovateľnými roštami,
anatomickými, antialergickými matracami.

• LUX
- vyšší štandard sociálneho zariadenia, izby sú
vybavené štýlovým nábytkom a elektronikou,
bezplatné WIFI pripojenie k internetu.
Postele sú vybavené polohovateľnými roštami
a anatomickými, antialergickými matracmi.

• LUX+
- izby sú navyše vybavené klimatizáciou
a vírivými vaňami, bezplatné WIFI pripojenie k internetu.
Postele sú vybavené lamelovými roštami, anatomickými
matracmi a antialergickou posteľnou súpravou.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.