HOTEL MAK Terchová

Hotel MAK, moderný penzión hotelového typu sa nachádza v srdci atraktívnej turistickej oblasti Slovenska - Vrátnej doline v obci Terchová.

HOTEL MAK Terchová

Ubytovanie Terchová, Vrátna dolina - Hotel MAK

Hotel MAK, moderný penzión hotelového typu sa nachádza v srdci atraktívnej turistickej oblasti Slovenska - Vrátnej doline v obci Terchová.

Adresa: Holúbková roveň, 013 06 Terchová
Telefón:910 333 000, 41 56 95 938
E-mail:terchova@mak.sk

Terchová je situovaná do prekrásnej prírodnej scenérie pohria malá Fatra. Hotej je vzdialený 27 km od krajského mesta Žilina - centra priemyslu, obchodu, finančníctva, vzdelávania a kultúry severozápadného Slovenska.

Pre príjemný oddych a zábavu ponúkame našim zákazníkom krytý bazén, saunu, biliard a rôzne spoločenské hry. V reštaurácii s kapacitou 40 miest, je možnosť celodenného stravovania a bar.

Možnosť realizácie školení, firemných prentácii a spoločenských podujatí, k dispozícii je diaprojektor a plátnom 2x2m. Hotel je ideálnym miestom pre usporiadavanie rodinných osláv a svadieb. Taktiež je možné platiť kartou za poskytnuté služby.


Hotel MAK ponúka ubytovaciu kapacitu 56 lôžok. Príjemné prostredie jednotlivých izieb a potrebnú pohodu zabezpečuje obývacia časť izieb s pohodlným sedením, WC, kúpelnou, TV/SAT a telefónom.

V izbách je možné pripojenie na internet prostredníctvom telefónnej prípojky napojením na Váš prenosný počítač.
Pre dokonalé pohodlie a relax ponúkame našim hosťom krytý bazén, saunu, biliard a rôzne spoločenské hry.

loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.