HOTEL MAK Terchová

Hotel MAK, moderný penzión hotelového typu sa nachádza v srdci atraktívnej turistickej oblasti Slovenska - Vrátnej doline v obci Terchová.

HOTEL MAK Terchová

Ubytovanie Terchová, Vrátna dolina - Hotel MAK

Hotel MAK, moderný penzión hotelového typu sa nachádza v srdci atraktívnej turistickej oblasti Slovenska - Vrátnej doline v obci Terchová.

Adresa: Holúbková roveň, 013 06 Terchová
Telefón:910 333 000, 41 56 95 938
E-mail:terchova@mak.sk

Terchová je situovaná do prekrásnej prírodnej scenérie pohria malá Fatra. Hotej je vzdialený 27 km od krajského mesta Žilina - centra priemyslu, obchodu, finančníctva, vzdelávania a kultúry severozápadného Slovenska.

Pre príjemný oddych a zábavu ponúkame našim zákazníkom krytý bazén, saunu, biliard a rôzne spoločenské hry. V reštaurácii s kapacitou 40 miest, je možnosť celodenného stravovania a bar.

Možnosť realizácie školení, firemných prentácii a spoločenských podujatí, k dispozícii je diaprojektor a plátnom 2x2m. Hotel je ideálnym miestom pre usporiadavanie rodinných osláv a svadieb. Taktiež je možné platiť kartou za poskytnuté služby.


Hotel MAK ponúka ubytovaciu kapacitu 56 lôžok. Príjemné prostredie jednotlivých izieb a potrebnú pohodu zabezpečuje obývacia časť izieb s pohodlným sedením, WC, kúpelnou, TV/SAT a telefónom.

V izbách je možné pripojenie na internet prostredníctvom telefónnej prípojky napojením na Váš prenosný počítač.
Pre dokonalé pohodlie a relax ponúkame našim hosťom krytý bazén, saunu, biliard a rôzne spoločenské hry.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.