Hotel MAK Žilina

Hotel MAK ponúka 18 izieb na ubytovanie, ktoré sú vhodné pre klientelu s vysokými nárokmi za prijateľnú cenu.

Hotel MAK Žilina

Hotel Mak - ubytovanie, reštaurácia, Žilina

Hotel MAK ponúka 18 izieb na ubytovanie, ktoré sú vhodné pre klientelu s vysokými nárokmi za prijateľnú cenu.

Adresa: M.R. Štefánika, 010 01 Žilina
Telefón:041 723 10 76
E-mail:zilina@mak.sk

Izby majú vlastné sociálne zázemie (kúpeľne so sprchovacím kútom a WC), LCD televízorom, chladničkou, internetom a telefónom. Budova je bezbariérová. Klientela využíva na presun rýchlostné výťahy. Celá budova je klimatizovaná so stropným vykurovaním a elektronickým bezpečnostným protipožiarnym systémom.

Polyfunkčný objekt Hotel MAK je novo zrekonštruovaná budova umiestnená na strategickom mieste v Žiline, na ulici M.R. Štefánika.

Hotel Mak sa nachádza pri hlavnom ťahu na Martin, Poprad, v blízkosti ciest vedúcich do centra mesta, v blízkosti orientačného bodu – Hyper Tesco. Je to jedna z najvyšších výškových budov na okolí. K budove patrí aj vlastné parkovisko. Je tu stála 24-hodinová recepcia s príjemným a profesionálnym personálom.

V budove sa nachádzajú nebytové priestory na prenájom, vhodné na umiestnenie sídla firmy, kanceláriu, alebo iné využitie. Tieto priestory majú taktiež vlastné kúpeľne, možnosť využívať bezplatne kuchynku, klimatizované, so stropným vykurovaním a dátovým pripojením.

V priestoroch hotela je umiestnená aj školiaca miestnosť s kapacitou 30 miest.
Súčasťou komplexu sú stravovacie jednotky: štýlová reštaurácia s ruletou a biliardom pre náročnejších a írska reštaurácia s bežným menu.

loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.