Hotel MAK Žilina

Hotel MAK ponúka 18 izieb na ubytovanie, ktoré sú vhodné pre klientelu s vysokými nárokmi za prijateľnú cenu.

Hotel MAK Žilina

Hotel Mak - ubytovanie, reštaurácia, Žilina

Hotel MAK ponúka 18 izieb na ubytovanie, ktoré sú vhodné pre klientelu s vysokými nárokmi za prijateľnú cenu.

Adresa: M.R. Štefánika, 010 01 Žilina
Telefón:041 723 10 76
E-mail:zilina@mak.sk

Izby majú vlastné sociálne zázemie (kúpeľne so sprchovacím kútom a WC), LCD televízorom, chladničkou, internetom a telefónom. Budova je bezbariérová. Klientela využíva na presun rýchlostné výťahy. Celá budova je klimatizovaná so stropným vykurovaním a elektronickým bezpečnostným protipožiarnym systémom.

Polyfunkčný objekt Hotel MAK je novo zrekonštruovaná budova umiestnená na strategickom mieste v Žiline, na ulici M.R. Štefánika.

Hotel Mak sa nachádza pri hlavnom ťahu na Martin, Poprad, v blízkosti ciest vedúcich do centra mesta, v blízkosti orientačného bodu – Hyper Tesco. Je to jedna z najvyšších výškových budov na okolí. K budove patrí aj vlastné parkovisko. Je tu stála 24-hodinová recepcia s príjemným a profesionálnym personálom.

V budove sa nachádzajú nebytové priestory na prenájom, vhodné na umiestnenie sídla firmy, kanceláriu, alebo iné využitie. Tieto priestory majú taktiež vlastné kúpeľne, možnosť využívať bezplatne kuchynku, klimatizované, so stropným vykurovaním a dátovým pripojením.

V priestoroch hotela je umiestnená aj školiaca miestnosť s kapacitou 30 miest.
Súčasťou komplexu sú stravovacie jednotky: štýlová reštaurácia s ruletou a biliardom pre náročnejších a írska reštaurácia s bežným menu.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.