Hotel Slovakia

Obľúbený a veľmi známy hotel s bohatou tradíciou má najlepšiu polohu v centre mesta a v blízkostí historickej časti Žiliny.

Hotel Slovakia

Hotel Slovakia - ubytovanie, stravovanie, kongresy, Žilina

Obľúbený a veľmi známy hotel s bohatou tradíciou má najlepšiu polohu v centre mesta a v blízkostí historickej časti Žiliny.

Adresa: Námestie Ľudovíta Štúra 2, 010 01 Žilina
Telefón:041/ 512 4 111, 041/ 512 4 111 666 , 041/ 764 5 671-3
E-mail:recepcia@slovakiainn.sk

Hotel je ľahko dostupný z každej strany motorovými vozidlami. Taktiež je veľmi jednoduchý prístup od železničnej a autobusovej stanice. Žilina je stredom Slovenska a tak je možné spojenie akýmkoľvek dopravným prostriedkom na ktorékoľvek miesto na Slovensku. V blízkostí hotela sa nachádzajú známe rekreačné strediská Vrátna Dolina, Oščadnica a Rajecká Dolina. Lyžiarské vleky sú vzdialené od hotela 2 - 30 km.

kongresové centrum

ImageKongresové centrum hotela Slovakia pozostáva z viacerých kongresových miestností s celkovou kapacitou viac ako 1.000 miest. Všetky kongresové miestnosti sú ozvučené, klimatizované a vybavené technickými pomôckami /dataprojektor, PC, plátno a pod./. Ako jediný na Slovensku ponúkame kongresové miestnosti GRÁTIS . Všetky miestnosti je možné rozdeliť posuvnými stenami na menšie podľa potreby. Salóniky hotela v počte 3 ks sú k dispozícií pre menšie a stredné spoločnosti.

doplnkové služby

ImageHotel disponuje vlastným stráženým parkoviskom čiastočne zakrytým o kapacite do 100 vozidiel. V hoteli je aj kadernícky salón, herňa a bary s príjemným posedením. Svojim klientom ponúkame zaručené najlepšie, najlacnejšie akcie v meste Žilina, ako napr. recepcie, firemné posedenia, svadobné hostiny, rauty a pod.s garanciou širokého sortimentu jedál do konca akcie. Hotel ponúka však aj množstvo ďalších služieb.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.