Hotel Slovakia

Obľúbený a veľmi známy hotel s bohatou tradíciou má najlepšiu polohu v centre mesta a v blízkostí historickej časti Žiliny.

Hotel Slovakia

Hotel Slovakia - ubytovanie, stravovanie, kongresy, Žilina

Obľúbený a veľmi známy hotel s bohatou tradíciou má najlepšiu polohu v centre mesta a v blízkostí historickej časti Žiliny.

Adresa: Námestie Ľudovíta Štúra 2, 010 01 Žilina
Telefón:041/ 512 4 111, 041/ 512 4 111 666 , 041/ 764 5 671-3
E-mail:recepcia@slovakiainn.sk

Hotel je ľahko dostupný z každej strany motorovými vozidlami. Taktiež je veľmi jednoduchý prístup od železničnej a autobusovej stanice. Žilina je stredom Slovenska a tak je možné spojenie akýmkoľvek dopravným prostriedkom na ktorékoľvek miesto na Slovensku. V blízkostí hotela sa nachádzajú známe rekreačné strediská Vrátna Dolina, Oščadnica a Rajecká Dolina. Lyžiarské vleky sú vzdialené od hotela 2 - 30 km.

kongresové centrum

ImageKongresové centrum hotela Slovakia pozostáva z viacerých kongresových miestností s celkovou kapacitou viac ako 1.000 miest. Všetky kongresové miestnosti sú ozvučené, klimatizované a vybavené technickými pomôckami /dataprojektor, PC, plátno a pod./. Ako jediný na Slovensku ponúkame kongresové miestnosti GRÁTIS . Všetky miestnosti je možné rozdeliť posuvnými stenami na menšie podľa potreby. Salóniky hotela v počte 3 ks sú k dispozícií pre menšie a stredné spoločnosti.

doplnkové služby

ImageHotel disponuje vlastným stráženým parkoviskom čiastočne zakrytým o kapacite do 100 vozidiel. V hoteli je aj kadernícky salón, herňa a bary s príjemným posedením. Svojim klientom ponúkame zaručené najlepšie, najlacnejšie akcie v meste Žilina, ako napr. recepcie, firemné posedenia, svadobné hostiny, rauty a pod.s garanciou širokého sortimentu jedál do konca akcie. Hotel ponúka však aj množstvo ďalších služieb.

loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.