Úvod > Inzercia > Služby pre domácnosť > Cestovný ruch > Horský hotel Osobitá*** Zuberec

Horský hotel Osobitá*** Zuberec

Dalšie inzeráty v kategórií

Popis:

Horský hotel Osobitá*** má výbornú polohu v letnom období hlavne na letnú vysokohorskú turistiku v Roháčoch, kde sa nachádza niekoľko prírodných rezervácii. V blízkom okolí sa nachádzajú až tri aquaparky: Meander Thermal Park Oravice, Aquapark Bešeňová a Aquapark Tatralandia. Taktiež v blízkom okolí sa nachádzajú dve vodné nádrže Liptovská Mara a Oravská priehrada, kde sa môžete venovať vodným športom. Vyznávači tenisu si môžu vybrať z viacerých tenisových kurtov v neďalekom Zuberci. Z mnohých kultúrnych pamiatok môžeme spomenúť Oravský hrad a jedinečný skanzen - Múzeum oravskej dediny.

V zimnom období je možnosť využitia viacerých lyžiarskych stredísk, v tesnej blízkosti hotela sa nachádza najväčšie stredisko Roháče - Spálená, je vybavené modernou vyhrievanou šesť - sedačkovou lanovkou, ktorá premáva priamo z parkoviska.

Relax a zábavu nájdete v príjemnej atmosfére hotelového baru, kde si môžete posedieť pri pohári dobrého vína, zatancovať v rytme hudby, zahrať biliard a dozrieť na svoje ratolesti, hrajúce sa v detskom kútiku. Každý určite ocení možnosť zahrať si bowling priamo v areáli hotela.

Cena:
Kontakt:
421/43/5395105
E-mail:
recepcia_osobita@doprastavservices.sk
Počet videní:
2880
Dátum pridania:
1.2.2017
Transakcia:
predaj / ponuka
Mesto / región:
celá SR / žilinský

Odpovedať na inzerát

Môžete sa kontaktovať s inzerujúcim prostredníctvom kontaktného formulára