Úvod > Inzercia > Stavebná inzercia > Strechy > Plastový šindel EUREKO

Plastový šindel EUREKO

Popis:

Strešný a obkladový šindel je vernou imitáciou pravého dreveného šindľa. Dodáva sa v hnedej a čiernej farbe, vrátane príslušenstva pre nárožia, úžľabia a hrebeň. Tento typ strešnej krytiny je vhodný na latovanie, prípadne aj plné debnenie. Má dvojitú vodnú drážku a nízku hmotnosť 7kg/m2.

Je vhodný pri výstavbe a rekonštrukcii domov, dreveníc, plotov, chát, prístreškov, alebo záhradného prestrešenia. Používa sa aj pri pamiatkovo chránených objektoch.

Výrobok EUREKO - DDS je vernou kópiou klasického štiepaného šindľa z dreva. Bol špeciálne vyvinutý ako strešná krytina a obklad sa všestranným použitím. Preto je vhodný nielen k pokrývaní striech rodinných domov, chát, chalúp, ale aj k obkladom stien týchto objektov pri ich dodatočnom zatepľovaní, pokrývanie a obklad rôznych záhradných doplnkov, slnečníkov, zhotovenie soklových obkladov pri dodatočnom zatepľovaní budov atď.

Sme obchodným zastúpením pre dodávku bezúdržbovej, ľahkej a odolnej plastovej krytiny - šindlov značky Eureko. Súčasne dodávame plastové fasádne obklady Siding - kvalitné odvetrávané fasády, ktoré dokonale chránia dom pred poveternostnými vplyvmi.

Poradíme s výberom plastových šindlov a fasádnych obkladov, cenové ponuky realizujeme bezplatne, zabezpečujeme dovoz a aj montáž. U vás si vyberáte zo širokej ponuky farebných variánt materiálov, ktoré zodpovedajú vášmu vkusu. Profesionálna montáž zabezpečí ochranu vášho domova na mnohé roky.

Ak uvažujete o obnove vášho domu, navštívte nás, ochotne vám poradíme.

Cena:
Cena 23,-Eur/m2, možné množstevné zľavy
Kontakt:
+421911920029
E-mail:
nasaposta@pobox.sk
Viac o firme:
Ing. Milan Hodoň - ABCDOM.sk
Počet videní:
1123
Dátum pridania:
21.6.2019
Transakcia:
predaj / ponuka
Mesto / región:
Žilina / žilinský

Odpovedať na inzerát

Môžete sa kontaktovať s inzerujúcim prostredníctvom kontaktného formulára