Lekáreň Pri starej poliklinike

Lekáreň Pri starej poliklinike

Lekáreň Pri starej poliklinike v Žiline

Adresa: Bratislavská 6, 01 001 Žilina
Telefón:+421412333795
E-mail:lekarenp@stonline.sk

Priestory lekárne sa nachádzajú na adrese Bratislavská cesta 6, 010 01 Žilina. Sú zariadené tak, aby sme našim zákazníkom vedeli poskytnúť kvalitné a promtné služby, pričom sme dbali i na pohodlie zákazníkov. Preferujeme praktický a ústretový prístup, preto nie je problém pri vstupe pre napríklad mamičky s kočíkmi a pod.

Do pozornosti by sme radi uviedli, že robíme všetko pre to, aby sme vždy mali dostatočné zásoby liekov a liečiv na sklade, ako aj všetok ostatný sortiment. Vieme, aké nepríjemné a často i nebezpečné môžu byť pre pacientov situácie, keď sa k svojim liekom dostávajú len veľmi ťažko, alebo musia čakať, kým daný liek bude dodaný. Preto tieto zásoby denne kontrolujeme a priebežne dopĺňame. Obzvlášť veľkú pozornosť venujeme zásobám liekov a vitamínov pre dojčatá, batoľatá a dorastencov.

Čo Vám okrem toho ponúkne Vaša lekáreň Žilina?
- výdaj liekov na predpis
- výdaj liekov bez predpisu
- predaj vitamínov pre deti, dospelých, nastávajúce mamičky, čerstvé mamičky, športovcov...
- predaj minerálov a minerálnych látok, výživových doplnkov
- predaj sušených mliek pre dojčatá
- predaj zdravotných pomôcok
- predaj zdravotníckych potrieb
- odborné poradenstvo

Okrem toho máme v ponuke vybrané značky hygienických potrieb a drogérie. Taktiež rôzny sortiment určený pre tých najmenších.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.