Penzión Martinov dvor

Martinov dvor ponúka ubytovanie v 3 izbách a piatich apartmánoch a tiež príjemné posedenie pre uzavretú spoločnosť v štýlovej banketke s možnosťou zahrať si biliard.

Penzión Martinov dvor

Ubytovanie, reštaurácia, spoločenské akcie, Teplička nad Váhom, okr. Žilina

Martinov dvor ponúka ubytovanie v 3 izbách a piatich apartmánoch a tiež príjemné posedenie pre uzavretú spoločnosť v štýlovej banketke s možnosťou zahrať si biliard.

Adresa: Fatranská ulica 1133, 013 01 Teplička nad Váhom
Telefón:+421415982472, +421905235391, +421905616839
E-mail:penzion@martinovdvor.sk

Penzión Martinov dvor sa nachádza necelé 3 kilometre od centra Žiliny pred vstupom do obce Teplička nad Váhom na trase do známej turistickej oblasti rázovitej Terchovej s vyhľadávanou Vrátnou dolinou. Z penziónu sú ľahko dostupné známe lyžiarske a turistické strediská Vrátnej, Veľkej Rače, Martinských holí, ako aj viaceré lokálne lyžiarske strediská (Stránik, Považský Chlmec, Višňové, atd., v okruhu do 10km od penziónu).

Penzión Martinov dvor je postavený v tôni vysokých borovíc, pod známym horským hrebeňom Dubeň, s pekným výhľadom na mesto Žilinu a jej okolie. Zároveň je ľahko dostupný z hlavných cestných smerov (Bratislava, Poprad, Ostrava), čo ešte viac umocňuje výhodnosť jeho polohy.

Penzión Vám ponúka ubytovanie v útulných dvojposteľových izbách, apartmánoch s romantickým mezonetovým spaním a tiež v rodinnom trojizbovom apartmáne s kuchynkou. Náročnejších návštevníkov určite uspokoja dva luxusné dvojizbové apartmány, pričom v jednom z nich s názvom „Ľudovít XVI“ sa prenesiete do čias výnimočnej noblesy a pohodlia. Všetky apartmány sú s možnosťou prístelku. Príjemnú atmosféru celého penziónu umocňuje citlivo dobovo ladený interiér, vrátane originálov výtvarných diel a ostatných dekoratívnych predmetov slovenských umelcov. Pre najmenších návštevníkov je pripravený detský kútik.

Reštaurácia

Reštauráciu zútulňuje oheň a teplo kozuba umiestneného uprostred reštaurácie so slnečnou terasou. Poskytuje príjemné posedenie pre približne 60 hostí. Kuchyňa je zameraná výlučne na tradičné slovenské špeciality.

V originálne zostavenom jedálnom lístku sa vtipne uvádza, že nechýbajú „...polievočky, niečo z maštale, niečo z chlieva, niečo z kurína, niečo pre štíhlu líniu, či niečo na pribratie...“

Veríme, že v našom penzióne strávite len príjemné chvíle, či už ako ubytovaní hostia, alebo pri posedeniach s dobrým jedlom a všetkým čo k tomu patrí aj v rámci osláv životných jubileí, svadieb, krstín, či firemných banketov.

loader image

Otváracie hodiny reštaurácie

Pondelok:11:0021:00
Utorok:11:0021:00
Streda:11:0021:00
Štvrtok:11:0021:00
Piatok:11:0021:00
Sobota:11:0020:00
Nedeľa:11:0020:00

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.