Penzión Martinov dvor

Martinov dvor ponúka ubytovanie v 3 izbách a piatich apartmánoch a tiež príjemné posedenie pre uzavretú spoločnosť v štýlovej banketke s možnosťou zahrať si biliard.

Penzión Martinov dvor

Ubytovanie, reštaurácia, spoločenské akcie, Teplička nad Váhom, okr. Žilina

Martinov dvor ponúka ubytovanie v 3 izbách a piatich apartmánoch a tiež príjemné posedenie pre uzavretú spoločnosť v štýlovej banketke s možnosťou zahrať si biliard.

Adresa: Fatranská ulica 1133, 013 01 Teplička nad Váhom
Telefón:+421415982472, +421905235391, +421905616839
E-mail:penzion@martinovdvor.sk

Penzión Martinov dvor sa nachádza necelé 3 kilometre od centra Žiliny pred vstupom do obce Teplička nad Váhom na trase do známej turistickej oblasti rázovitej Terchovej s vyhľadávanou Vrátnou dolinou. Z penziónu sú ľahko dostupné známe lyžiarske a turistické strediská Vrátnej, Veľkej Rače, Martinských holí, ako aj viaceré lokálne lyžiarske strediská (Stránik, Považský Chlmec, Višňové, atd., v okruhu do 10km od penziónu).

Penzión Martinov dvor je postavený v tôni vysokých borovíc, pod známym horským hrebeňom Dubeň, s pekným výhľadom na mesto Žilinu a jej okolie. Zároveň je ľahko dostupný z hlavných cestných smerov (Bratislava, Poprad, Ostrava), čo ešte viac umocňuje výhodnosť jeho polohy.

Penzión Vám ponúka ubytovanie v útulných dvojposteľových izbách, apartmánoch s romantickým mezonetovým spaním a tiež v rodinnom trojizbovom apartmáne s kuchynkou. Náročnejších návštevníkov určite uspokoja dva luxusné dvojizbové apartmány, pričom v jednom z nich s názvom „Ľudovít XVI“ sa prenesiete do čias výnimočnej noblesy a pohodlia. Všetky apartmány sú s možnosťou prístelku. Príjemnú atmosféru celého penziónu umocňuje citlivo dobovo ladený interiér, vrátane originálov výtvarných diel a ostatných dekoratívnych predmetov slovenských umelcov. Pre najmenších návštevníkov je pripravený detský kútik.

Reštaurácia

Reštauráciu zútulňuje oheň a teplo kozuba umiestneného uprostred reštaurácie so slnečnou terasou. Poskytuje príjemné posedenie pre približne 60 hostí. Kuchyňa je zameraná výlučne na tradičné slovenské špeciality.

V originálne zostavenom jedálnom lístku sa vtipne uvádza, že nechýbajú „...polievočky, niečo z maštale, niečo z chlieva, niečo z kurína, niečo pre štíhlu líniu, či niečo na pribratie...“

Veríme, že v našom penzióne strávite len príjemné chvíle, či už ako ubytovaní hostia, alebo pri posedeniach s dobrým jedlom a všetkým čo k tomu patrí aj v rámci osláv životných jubileí, svadieb, krstín, či firemných banketov.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Otváracie hodiny reštaurácie

Pondelok:11:0021:00
Utorok:11:0021:00
Streda:11:0021:00
Štvrtok:11:0021:00
Piatok:11:0021:00
Sobota:11:0020:00
Nedeľa:11:0020:00

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.