Palace Hotel Polom ****

Najkrajší hotel, nielen v Žiline poskytuje okrem perfektného ubytovania a stravovania aj celý rad komplexných služieb.

Palace Hotel Polom ****

Best Western Palace Hotel Polom - ubytovanie, Prezidentský apartmán, reštaurácia, Žilina

Najkrajší hotel, nielen v Žiline poskytuje okrem perfektného ubytovania a stravovania aj celý rad komplexných služieb.

Adresa: P. O. Hviezdoslava 22, 010 01 Žilina
Telefón:41 504 88 88
E-mail:recepcia@palacehotelpolom.sk

Exkluzívny Palace Hotel Polom ponúka najvyšší štandard ubytovania vo svojich troch apartmánoch. Je predurčený najmä pre obchodných klientov. Každý apartmán ponúka luxusne zariadenú pracovňu s rokovacím salónikom, ako aj exkluzívnu spálňu s nábytkom z tropického dreva zdobeného zlatom, perličkovou jakuzzi a kúpeľňou so saunou, modrým a žltým osvetlením a množstvom iných doplnkov.
Najkrajší hotel nielen v Žiline, poskytuje okrem perfektného ubytovania a stravovania
aj celý rad komplexných služieb. Exkluzívny hotel, má storočnú tradíciu. Svoje brány otvoril na začiatku 20.storočia a prakticky bez prestávky plní hotelové funkcie doteraz. Svojou atraktívnou polohou priamo v pešej zóne centra mesta, klienti ocenia aj možnosť parkovania na stráženom hotelovom parkovisku.

Exkluzívny hotel, ktorý má storočnú tradíciu. Svoje brány otvoril na začiatku 20.storočia a prakticky bez prestávky plní hotelové funkcie doteraz. Svojou atraktívnou polohou priamo v pešej zóne centra mesta je predurčený najmä pre obchodných klientov, ktorý ocenia aj možnosť parkovania na stráženom hotelovom parkovisku. Najkrajší hotel, nielen v Žiline poskytuje okrem perfektného ubytovania a stravovania aj celý rad komplexných služieb. Má výhodné priestory pre separátne jednania vo svojich dvoch salónikoch, ako aj možnosti pre organizovanie konferencií v kongresovej sále pre 50ľudí.

V luxusnom prostredí tu nájdete pohodlie, veľký výber gastronomických špecialít, osvieženie i úslužný personál, pripravený vždy poskytnúť širokú škálu hotelových služieb. Váš zážitok umocnia originálne dobové olejomaľby, ktoré vyrozprávajú históriu mesta Žiliny v priestoroch recepčnej haly, kaviarne a reštaurácie.

Atraktivitu nočného života, centra mesta, ešte umocňuje luxusné veľkopriestorové kasíno „ PLAYERS CLUB POLOM „ s celonočnou prevádzkou, výberom kvalitných nápojov a úctivým personálom, ktoré je súčasťou hotela. Lordský klub hotela Polom sa zase postará o ochutnávanie kvalitných klubových cognacov a cigár svetových značiek v exkluzívnom interiéry s kozubom a dobovými obrazmi v masívnych rámoch.

loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.