Palace Hotel Polom ****

Najkrajší hotel, nielen v Žiline poskytuje okrem perfektného ubytovania a stravovania aj celý rad komplexných služieb.

Palace Hotel Polom ****

Best Western Palace Hotel Polom - ubytovanie, Prezidentský apartmán, reštaurácia, Žilina

Najkrajší hotel, nielen v Žiline poskytuje okrem perfektného ubytovania a stravovania aj celý rad komplexných služieb.

Adresa: P. O. Hviezdoslava 22, 010 01 Žilina
Telefón:41 504 88 88
E-mail:recepcia@palacehotelpolom.sk

Exkluzívny Palace Hotel Polom ponúka najvyšší štandard ubytovania vo svojich troch apartmánoch. Je predurčený najmä pre obchodných klientov. Každý apartmán ponúka luxusne zariadenú pracovňu s rokovacím salónikom, ako aj exkluzívnu spálňu s nábytkom z tropického dreva zdobeného zlatom, perličkovou jakuzzi a kúpeľňou so saunou, modrým a žltým osvetlením a množstvom iných doplnkov.
Najkrajší hotel nielen v Žiline, poskytuje okrem perfektného ubytovania a stravovania
aj celý rad komplexných služieb. Exkluzívny hotel, má storočnú tradíciu. Svoje brány otvoril na začiatku 20.storočia a prakticky bez prestávky plní hotelové funkcie doteraz. Svojou atraktívnou polohou priamo v pešej zóne centra mesta, klienti ocenia aj možnosť parkovania na stráženom hotelovom parkovisku.

Exkluzívny hotel, ktorý má storočnú tradíciu. Svoje brány otvoril na začiatku 20.storočia a prakticky bez prestávky plní hotelové funkcie doteraz. Svojou atraktívnou polohou priamo v pešej zóne centra mesta je predurčený najmä pre obchodných klientov, ktorý ocenia aj možnosť parkovania na stráženom hotelovom parkovisku. Najkrajší hotel, nielen v Žiline poskytuje okrem perfektného ubytovania a stravovania aj celý rad komplexných služieb. Má výhodné priestory pre separátne jednania vo svojich dvoch salónikoch, ako aj možnosti pre organizovanie konferencií v kongresovej sále pre 50ľudí.

V luxusnom prostredí tu nájdete pohodlie, veľký výber gastronomických špecialít, osvieženie i úslužný personál, pripravený vždy poskytnúť širokú škálu hotelových služieb. Váš zážitok umocnia originálne dobové olejomaľby, ktoré vyrozprávajú históriu mesta Žiliny v priestoroch recepčnej haly, kaviarne a reštaurácie.

Atraktivitu nočného života, centra mesta, ešte umocňuje luxusné veľkopriestorové kasíno „ PLAYERS CLUB POLOM „ s celonočnou prevádzkou, výberom kvalitných nápojov a úctivým personálom, ktoré je súčasťou hotela. Lordský klub hotela Polom sa zase postará o ochutnávanie kvalitných klubových cognacov a cigár svetových značiek v exkluzívnom interiéry s kozubom a dobovými obrazmi v masívnych rámoch.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.