Penzión Bánová

Ponúkame Vám 7 priestranných, moderne zariadených izieb s vlastnou kúpeľňou, vybavených telefónom, televíznou a internetovou prípojkou, pekným výhľadom na mesto Žilina a balkónom.

Penzión Bánová

Penzión Bánová - ubytovanie, reštaurácia, relax, sauna, Žilina

Ponúkame Vám 7 priestranných, moderne zariadených izieb s vlastnou kúpeľňou, vybavených telefónom, televíznou a internetovou prípojkou, pekným výhľadom na mesto Žilina a balkónom.

Adresa: Oslobodenia 21, 010 04 Žilina - Bánová
Telefón:041 7632 77 7, 0911 7632 77, 0905 3169 20
E-mail:banova@banova.sk

Penzión Bánová sa nachádza v tichej štvrti na okraji Žiliny v mestskej časti Bánová. Ponúkame Vám príjemné ubytovanie, chutnú stravu a pestrú paletu služieb. Na svoje si prídu ako milovníci relaxu, na ktorých už čaká vírivá vaňa, sauna a masér s vyhrnutými rukávmi, tak vďaka bezdrôtovému internetu v reštaurácii a prípojke v každej izbe aj ľudia, ktorý svoj čas v off-line móde pokladajú za stratený.
Pri reštauračných službách okrem lahodného denného menu isto oceníte aj pohodlné parkovanie priamo pred penziónom.

Ponúkame Vám 7 priestranných, moderne zariadených izieb s vlastnou kúpeľňou, vybavených telefónom, televíznou a internetovou prípojkou, pekným výhľadom na mesto Žilina a balkónom. Možnosť parkovania v garáži.

V príjemnom nefajčiarskom prostredí Vám ponúkame raňajky, obedy, večere a na každý deň chutné menu šéfkuchára. V prípade záujmu ponúkame možnosť usporiadať firemné akcie, svadby, kary... Samozrejmosťou je voľné bezdrôtové pripojenie na internet (wi-fi) v rámci reštaurácie.
Pre organizátorov spoločenských podujatí ponúkame cateringové služby našej kuchyne.


Po náročnom pracovnom dni telu prospeje relaxácia. Preto sme pre Vás pripravili nasledujúce wellness služby: suchá či parná sauna so studeným bazénom, klasická či reflexná masaž z rúk skúseného maséra a vírivá vaňa. Služby sa dajú objednať priamo v penzióne alebo na našich telefónnych číslach 041 7632 77 7 a 0911 7632 77.

Možnosť objednať saunu pre partie na nezadané termíny (aj pre uzavretú spoločnosť). Možnosť objednať služby aj mimo otváracích hodín.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.