Penzión Junior

K dispozícií sú 2 apartmány a 12 dvojposteľových izieb. Z toho sú 2 s manželskými lôžkami a 10 izieb s oddelenými lôžkami.

Penzión Junior

Penzión Junior - ubytovanie, reštaurácia, salónik, Žilina

K dispozícií sú 2 apartmány a 12 dvojposteľových izieb. Z toho sú 2 s manželskými lôžkami a 10 izieb s oddelenými lôžkami.

Adresa: Hlinská 8315/20A, 010 01 ŽILINA
Telefón:041 / 700 23 67, 041 / 764 14 25, 0903 290 666
E-mail:penzionjunior@penzionjunior.sk

Penzión Junior je moderné ubytovacie zariadenie

Zariadenie leží v širšom centre mesta Žilina na Hlinskej ulici. Ponúkame hosťom príjemné ubytovanie s možnosťou parkovania na stráženom parkovisku bezplatne. Vybavenie hotela umožňuje hosťom odpočinok, podmienky pre načerpanie nových síl a energie do ďalších dní s využitím bezplatného pripojenia na internet.


Ubytovacie kapacity penziónu sú situované na 1. a 2. poschodí penziónu. K dispozícií sú 2 apartmány a 12 dvojposteľových izieb. Z toho sú 2 s manželskými lôžkami a 10 izieb s oddelenými lôžkami. Na 10 izbách je možnosť objednať si prístelok a možnosť spojenia lôžok.

Izby sú vybavené sociálnym zariadením, sprchovacím kútom alebo vaňou, televíznym prijímačom s hotelovou kabelovou televíziou a telefónnym prijímačom.

Salónik s kapacitou max. 40 osôb ponúka využitie priestoru na usporadúvanie :

- prezentačných akcií
- kurzov
- firemných školení
- rodinných osláv
- spoločenských udalostí
- promócií

Prenájom salónika €12,94/hod ( 390 Sk )
€82,98/celý deň ( 2500 Sk )

Nevzťahuje sa na spoločenské akcie, pokiaľ je konzumácia na osobu €14,93 ( 450 Sk).


V letných mesiacoch je k dispozícií letná terasa s kapacitou 40 miest, s kompletnou ponukou jedál a nápojov.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.