Penzión Kamélia ***

Penzión ponúka 15 komfortných izeb, ktoré sú zariadené v európskom štandarte a zladené do teplých tónov, ktoré Vám počas pobytu dodajú potrebnú energiu.

Penzión Kamélia ***

Penzión Kamélia - ubytovanie, reštaurácia, apartmány, Žilina

Penzión ponúka 15 komfortných izeb, ktoré sú zariadené v európskom štandarte a zladené do teplých tónov, ktoré Vám počas pobytu dodajú potrebnú energiu.

Adresa: Tajovského 1, Žilina
Telefón:41 700 28 52 - 53
Kontaktná osoba:Valica Marián
E-mail:info@penzionkamelia.sk

Hľadáte komfortné ubytovanie v Žiline za príjemné ceny? Penzión Kamélia Vám ponúka ubytovanie v príjemnom prostredí mestského parku na bôriku, len pár minút od centra mesta Žilina.

Penzión Kamélia je malý bussines hotel v Žiline, obľúbený hlavne medzi obchodnými cestujúcimi a manažérmi.

Príjemne zladené izby a štýlová reštaurácia ponúkajú svoje služby pre prácu aj voľný čas. V blízkosti penziónu sa náchádzajú obchodné centrá, mestská plaváreň, športová hala a plážové volejbalové ihrisko. Súčasťou je parkovisko strážené kamerovým systémom.
Možnosti ubytovania v Penzióne Kamélia v Žiline:

* 4 apartmány
* 11 komfortných izieb
* klimatizovaná reštaurácia s krbom
* room service
* vysokorýchlostný internet zdarma
* parkovisko s kamerovým systémom
* letná terasa s detským ihriskom

Ubytovanie

Penzión ponúka 15 komfortných izeb, ktoré sú zariadené v európskom štandarte a zladené do teplých tónov, ktoré Vám počas pobytu dodajú potrebnú energiu. Všetky izby sú vybavené kúpeľňou, toaletou, telefónom, káblovou TV, rádiobudíkom a bezdrôtovým internetovým pripojením.

Typy izieb:

* Jednopostelová izba
* Dvojpostelová izba
* Apartmán
* Apartmán s výrivou vaňou

V cene ubytovania:

* Raňajky
* Bezdrôtové pripojenie na internet
* Parkovanie strážené kamerovým systémom
* Pranie a žehlenie prádla

Ďalšie služby:

* Zmenáreň
* Room service
* Mestské a medzinárodné hovory
* Predaj suvenírov a hygienických potrieb

Reštaurácia

* Jedálny lístok
* Nápojový lístok
* Vínna karta

V príjemnom prostredí medzinárodnej reštaurácie Kamélia Vám radi ponúkneme nielen špeciality podniku, ale i výborné slovenské a zahraničné jedlá. Po dobrom obede, či večeri si môžete dopriať šálku vynikajúcej kávy a obľúbený dezert.

Celková kapacita reštaurácie je 76 miest. V prednej časti sa nachádza bar a atraktívny krb, ktorý celoročne zohrieva nie len telo, ale i dušu. Reštaurácia je čerstvo po rekonštrukcii interiéru zariadená v modernom štýle, plne klimatizovaná, nefajčiarska a prirodzene rozdelená na menšiu a väčšiu časť, čo je výhodou pri spoločenských príležitostiach, a zároveň pôsobí veľmi útulne.

Ponúkame Vám taktiež usporiadanie rôznych rodinných osláv, firemných akcií, svadieb a promócií. K dispozícií je Vám pripojenie na bezdrôtový internet zdarma. Otváracia doba je od 6:30 do 23:00 hodiny.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.