Úvod > Firmy > Ing. Milan Hodoň - ABCDOM.sk

Dodávka a montáž plastových krytín a plastových fasádnych obkladov

ABCDOM.sk

Dodávka a montáž plastových krytín značky EUREKO a plastových fasádnych obkladov SIDING. Cenové kalkulácie zdarma, možnosť množstevných zliav.

Fasádny obklad z plastu - www.abcdom.sk

O NÁS

Sme obchodným zastúpením pre dodávku bezúdržbovej, ľahkej a odolnej plastovej krytiny - šindlov značky Eureko. Súčasne dodávame plastové fasádne obklady Siding - kvalitné odvetrávané fasády, ktoré dokonale chránia dom pred poveternostnými vplyvmi.

čítať viac >

Kontaktovať
Dodávka a montáž plastový šindel.jpg

NAŠE SLUŽBY

Poradíme s výberom plastových šindlov a fasádnych obkladov, cenové ponuky realizujeme bezplatne, zabezpečujeme dovoz a aj montáž. U nás si vyberáte zo širokej ponuky farebných variánt materiálov, ktoré zodpovedajú vášmu vkusu. Profesionálna montáž zabezpečí ochranu vášho domova na mnohé roky.

čítať viac >

Zadaj dopyt

VÝBER Z PONUKY

Plastový šindel EUREKO

Strešný a obkladový šindel je vernou imitáciou pravého dreveného šindľa. Dodáva sa v hnedej a čiernej farbe, vrátane príslušenstva pre nárožia, úžľabia a hrebeň. Tento typ strešnej krytiny je vhodný ...

čítať viac >

Cena Cena 23,-Eur/m2, možné množstevné zľavy

Odpovedať na inzerát

Plastový obklad fasády SIDING

Je to kvalitný plastový fasádny obklad -odvetraný systém, na báze PVC s dlhou dobou životnosti. Zabraňuje kondenzácii vlhkosti v murive a dokonale chráni stavbu pred poveternostnými vplyvmi. ...

čítať viac >

Cena Cena od 14,-Eur/m2 + doplnkové profily

Odpovedať na inzerát

TOP PONUKY

Plastová strešná krytina

Strešný a obkladový šindel je vernou imitáciou pravého dreveného šindľa. Dodáva sa v hnedej a čiernej farbe, vrátane príslušenstva pre nárožia, úžľabia a hrebeň. Tento typ strešnej krytiny je vhodný ...

Má dvojitú vodnú drážku a nízku hmotnosť 7kg/m2. Je vhodný pri výstavbe a rekonštrukcii domov, ...

čítať viac >

Plastový obklad fasád - rôzne farebnosti

Je to kvalitný plastový fasádny obklad -odvetraný systém, na báze PVC s dlhou dobou životnosti. Zabraňuje kondenzácii vlhkosti v murive a dokonale chráni stavbu pred poveternostnými vplyvmi. Môže sa ...

Plastový fasádny obklad slúži na zlepšenie vzhľadu fasády, prekrytie krivých múrov, zamedzenie ...

čítať viac >

BLOG

Plastový obklad fasády domu SIDING

Je to kvalitný plastový fasádny obklad -odvetraný systém, na báze PVC s dlhou dobou životnosti. Zabraňuje kondenzácii vlhkosti v murive a dokonale chráni stavbu pred poveternostnými vplyvmi. Môže sa použiť samostatne, alebo v kombinácii so zateplením (minerálna vata, polystyrén), na zlepšenie vzhľadu fasády.

čítať viac >

Plastová strešná krytina - ako drevené šindle

Plastová strešná krytina EUREKO

Vyznačuje sa mimoriadne pôsobivým estetickým vzhľadom, ktorý kopíruje materiály (bridlicu a drevný šindeľ). Vďaka tomu sa strešná krytina EUREKO dobre ujala aj v  pamiatkovo chránených krajinných územiach. Taktiež veľkú obľubu získala pri novostavbách aj rekonštrukciách.  

čítať viac >

KONTAKT

poloha

Plastové šindle Eureko, plastový fasádny obklad Siding

Názov:
Ing. Milan Hodoň - ABCDOM.sk
Adresa:
Závodská cesta 4, 010 01 Žilina
Telefón:
+421911920029
Kontaktná osoba:
Ing. Milan Hodoň
Email:
nasaposta@pobox.sk
Web:
http://www.abcdom.sk/
Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.