Poliklinika ŽILPO

Poliklinika ŽILPO

Neštátne zdravotnícke zariadenie ŽILPO v Žiline

Adresa: Vysokoškolákov 31, 010 08 Žilina
Telefón:+421 41 562 70 11 /spojovateľka
E-mail:zilpo@zilpo.sk

Neštátne zdravotnícke zariadenie ŽILPO, s.r.o. bolo založené v roku 2001 so sídlom v Žiline ako dynamická a predovšetkým spoľahlivá spoločnosť, ktorá kladie dôraz na odborné zázemie, prístrojové vybavenie a na kvalitu poskytovaných služieb v oblasti diagnostiky, zdravotnej starostlivosti.

Našou ambíciou je neustále zvyšovať kvalitu a rozširovať ponuku služieb. Snažíme sa čo možno najlepšie uspokojiť požiadavky našich klientov, obchodných partnerov a poskytovať služby na úrovni s maximálnou odbornosťou a diskrétnosťou v plnom rozsahu.

Naším cieľom sú spokojní klienti a obchodní partneri. Je pre nás dôležité, aby k nám budúci klienti prichádzali najmä na základe dobrých referencií. Jedným z nástrojov ako systémovo naplňovať dosiahnutie vytýčeného cieľa je udržanie a zvyšovanie kvality našich služieb aplikáciou zavedeného systému manažérstva kvality podľa ISO 9001. Získanie certifikátu STN EN ISO 9001:2001 od roku 2007 je pre našich zmluvných partnerov a našich pacientov zárukou, že všetky činnosti, poskytované služby sú motivované snahou uspokojiť ich požiadavky a potreby.

AMBULANCIE

Ambulancia praktického lekára 1
Ambulancia praktického lekára 2
Ambulancia úrazovej chirurgie
Diabetologická ambulancia
Chirurgická ambulancia
Interná ambulancia
Kardiologická ambulancia
Klinická imunológia a alergológia
Oftalmologická ambulancia
ORL ambulancia
Pedopsychiatrická ambulancia
Psychiatrická ambulancia
Rehabilitácia
RTG
Urogynekologická ambulancia
Urologická ambulancia

PRACOVISKO JZs

JZS Gynekológia a pôrodníctvo
JZS Chirurgia
JZS Oftalmológia
JZS ORL
JZS Ortopédia
JZS Urológia
JZS Úrazová chirurgia

CENTRÁLNE KLINICKÉ LABORATóRIUM
Centrálne klinické laboratórium
Príjem vzoriek
Biochémia
Hematológia
Imunológia

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.