Úvod > Ponuka práce > Automobilový priemysel > Autoelektrikár / diagnostik

Autoelektrikár / diagnostik

Pracovná oblasť:
Automobilový priemysel
V meste:
Bratislava
Možný termín nástupu:
dohodou
Hlavný
Ponúkame:
- práca v stabilnej spoločnosti s dlhodobou históriou, možnosť dlhodobého zamestnania

- zamestnanecké zľavy na servisné práce a náhradné diely

- zamestnanecké zľavy pri kúpe motorového vozidla

- profesijný rast, prehlbovanie kvalifikácie formou školení

- možnosť osobného rozvoja a profesijného rastu formou certifikovaných školení

- používanie najnovších technológii

- zamestnanecké zľavy na servis a náhradné diely

- príspevok na stravovanie, firemné oblečenie

- zamestnanec roka

- luxusné autá

- v prípade potreby možnosť ubytovania

- priateľské prostredie, mladý kolektív

- tímové stretnutia, teambuilding, vianočný večierok
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
základná zložka mzdy 1197,00 € brutto + mesačná odmena po skúšobnej dobe až do výšky 200,00 € netto
Podmienky výberového konania:
Profesný životopis zasielajte výhradne e-mailom.

Ďakujeme všetkým, ktorí zašlú svoj životopis, kontaktovať budeme však len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.
Spoločnosť je autorizovaným dealerom značky ŠKODA pre predaj a servis vozidiel a tiež pre servis značky VW. Na trhu pôsobí od roku 1995 a patrí do skupiny TODOS.
Skupina TODOS prevádzkuje autorizované predajne a servisy tiež v Ružomberku, Žiline a Košiciach.
Do našej siete patrí aj autorizovaný predaj a servis značiek SEAT, FIAT, FIAT PROFESSIONAL a ALFA ROMEO a zastúpenie pre značky JEEP, DODGE, RAM, CADILLAC A CORVETTE.
V roku 2016 sme získali licenciu na prevádzkovanie autopožičovne EUROPCAR.
Kontakt:
Viac informácií
Dátum pridania:
24.7.2018
Počet videní:
36