Laborant

Pracovná oblasť:
Chemický priemysel
V meste:
okres Hlohovec
Možný termín nástupu:
dohodou
Hlavný
Ponúkame:
- Práca v prostredí stabilnej medzinárodnej spoločnosti

- Polročné bonusy

- Príspevok zamestnávateľa na III. pilier doplnkového dôchodkového sporenia

- Zabezpečené závodné stravovanie

- Zabezpečenie odborných školení

- Jazykové kurzy
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
850 €/ btt. mesačná zmluvná mzda
Ak Vás uvedená pracovná ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis v slovenskom alebo v anglickom jazyku. Vopred ďakujeme za pochopenie, že kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.
Nové trendy a očakávania zákazníkov pretvárajú automobilový priemysel. Vo Faurecii - inšpirovaní novými, vzrušujúcimi výzvami spojenými s touto revolúciou - už teraz predvídame budúcnosť, vyvíjame špičkové riešenia pre inteligentný život na palube a udržateľnú mobilitu. Ak chceš byť aj ty súčasťou tejto zmeny a vytvárať hodnoty pre budúcu čistejšiu a inteligentnejšiu dopravu, Faurecia je to správne miesto.
Kontakt:
Viac informácií
Dátum pridania:
7.7.2018
Počet videní:
70