Úvod > Ponuka práce > Doprava, špedícia, logistika > Skladník/pracovník v sklade v supermarkete v OC ŽIlina

Skladník/pracovník v sklade v supermarkete v OC ŽIlina

Pracovná oblasť:
Doprava, špedícia, logistika
V meste:
Žilina
Možný termín nástupu:
Ihneď
Ponúkaný druh pracovného pomeru:
Hlavný
Ponúkame:
- stabilný a spoľahlivý zamestnávateľ

- práca v nadnárodnej spoločnosti, flexibilita v rámci celého Slovenska vďaka širokej predajnej sieti

- príplatky za odpracované nedele

- systém zamestnaneckých výhod a poskytované zľavy u obchodných partnerov

- dlhodobá pracovná perspektíva

- zaškolenie a ďalšie vzdelávanie

- možnosť kariérneho rastu
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
Dohodou
Vhodná pre absolventa:
Áno
Podmienky výberového konania:
V prípade Vášho záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu, reagujte priamo cez www.profesia.sk - ODOSLAŤ SPOLOČNOSTI ŽIVOTOPIS. Pre naše lepšie spracovanie nezabudnite uviesť pozíciu/pozície o ktorú/é máte záujem.Ďakujeme všetkým uchádzačom za to, že ste si vybrali spoločnosť BILLA ako miesto, ktoré chcete spojiť s Vašou budúcou pracovnou kariérou.Informácie, ktoré ste nám poskytli starostlivo posúdime a v prípade, že splníte naše požiadavky na obsadzovanú pracovnú pozíciu, pozve Vás pracovník oddelenia ľudských zdrojov alebo príslušný manažér na osobný pohovor.Radi by sme Vás informovali, že pre veľké množstvo žiadostí sme schopní odpovedať iba tým uchádzačom o prácu, ktorých sme sa rozhodli pozvať na osobný pohovor.

Ak Vás nebudeme kontaktovať do 30 dní od zaslania životopisu s pozvánkou na osobný pohovor, rozhodli sme sa vo výberovom konaní uprednostniť iných kandidátov, ktorých skúsenosti a znalosti lepšie zodpovedajú požiadavkám obsadzovanej pracovnej pozície.Ďakujeme za pochopenie.
O spoločnosti:
BILLA Slovensko, člen skupiny REWE, je jedným zo supermarketových lídrov v potravinárskom obchode na Slovensku.
Pod značku REWE prešiel koncern BILLA v roku 1996 a v tej dobe sa stal s 11 000 predajňami, 200 000 zamestnancami a 350 000 miliardami šilingov obratu ročne najväčším podnikateľským subjektom v Európe.

Aktivity firmy BILLA s.r.o. v Slovenskej republike začali 25. 11. 1993 otvorením prvej filiálky v Trnave. V súčasnosti predáva BILLA v Slovenskej republike potravinársky a rýchloobrátkový tovar vo viac ako 132 supermarketoch a zamestnáva takmer 4000 pracovníkov.

Dobrá poloha predajní v mestách, sortimentná pestrosť i kvalita tovaru, firemne kultivovaná komunikácia so zákazníkom – to sú popri zamestnancoch základy, prečo sa obchodu BILLA na Slovensku darí stále viac.
Kontakt:
Viac informácií
Dátum pridania:
6.1.2018
Počet videní:
522