Technik údržby

Pracovná oblasť:
Elektrotechnika a energetika
V meste:
Nové Mesto nad Váhom
Možný termín nástupu:
dohodou
Ponúkaný druh pracovného pomeru:
Hlavný
Ponúkame:
- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti

- perspektíva dlhodobého zamestnania

- zabezpečenie autobusovej dopravy zo smeru Piešťany a Stará Turá, Nové Mesto nad Váhom a okolité obce

- čiastočná kompenzácia cestovných nákladov

- variabilná zložka mzdy do 30% a ďalšie príplatky

- rôzne príspevky zo sociálneho fondu
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
od 5,22eur/hodina
Vhodná pre absolventa:
Áno
Podmienky výberového konania:
Životopis v slovenskom jazyku zasielajte na adresu: pemi@nissens.com.Kontaktovať budeme iba vhodných kandidátov. Za pochopenie vopred ďakujeme.
O spoločnosti:
Nissens Slovakia, s.r.o je súčasťou dánskej rodinnej spoločnosti Nissens A/S s takmer 100 ročnou históriou v oblasti strojárstva a je jedným z popredných svetových výrobcov chladiacich zariadení a chladiacich systémov. Svoje výrobné a obchodné spoločnosti a skladovacie priestory prevádzkuje v Európe, Číne a USA, pričom jej výrobky sa predávajú po celom svete. Spoločnosť Nissens je rozdelená na priemyselnú (OEM) a automobilovú divíziu s dôrazom na systém kvality a ochranu životného prostredia a je certifikovaná podľa ISO 9001, ISO 14001 a TS 16949.
Od roku 2005 pôsobí Nissens Slovakia, s.r.o. na Slovensku so sídlom v Čachticiach, kde zamestnáva viac ako 750 zamestnancov. Spoločnosť dáva príležitosť mnohým kvalifikovaným odborníkom zo strojárskej a technickej oblasti, automatizácie, kvality a technológie výrobných procesov, logistiky, manažmentu a iných podporných činností.
Kontakt:
Podrobnosti
Dátum pridania:
23.5.2018
Počet videní:
105