Úvod > Ponuka práce > Manažment > Vedúci výrobného tímu (Supervízor)

Vedúci výrobného tímu (Supervízor)

Pracovná oblasť:
Manažment
V meste:
okres Žilina
Možný termín nástupu:
ASAP (resp.priebežne)
Hlavný
Ponúkame:
Letný a zimný bonus vo výške 40-60% základnej mzdy

Príplatky za prácu nadčas vo vyššej sadzbe ako stanovuje Zákonník práce

Nadštandardné príspevky na stravovanie

Prispevok do 3.piliera pre všetkých zamestnancov

Narodeninové a Vianočné darčeky

Športový deň

Mikuláš pre deti zamestnancov

Zľavova zamestnanecká karta
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
1080,- € brutto bez nadčasov (4,41 €/hod základná mzda počas skúšobnej doby + 0,58 €/hod príplatok za prostredie = 4,99 €/hod + mesačná odmena do výšky 116 € a bonus za výkon do výšky 50€
Záujemci o túto prácu nech sa hlásia prostredníctvom tohto serveru.

Požadujeme životopis , doplnený fotografiou .

Príjem prihlášky potvrdíme a záujemcom dáme vedieť aj výsledok posúdenia ich predpokladov pre výkon práce.

Najlepšie vyhovujúcich uchádzačov pozveme na výberové pohovory.
Významný subdodávateľ automobiliek KIA a Hyundai v Slovenskej a Českej republike . Hlavným predmetom výroby sú časti karosérie a karosárske dielce pre automobilový priemysel.
Kontakt:
Viac informácií
Dátum pridania:
27.7.2018
Počet videní:
138