Ubytovňa ZAMPRAD

Ubytovacie služby rôznej úrovne od jednoduchých izieb cez štandardné izby až po apartmánové ubytovanie s vlastnou kuchynkou

Ubytovňa ZAMPRAD

Ubytovňa ZAMPRAD

Ubytovacie služby rôznej úrovne od jednoduchých izieb cez štandardné izby až po apartmánové ubytovanie s vlastnou kuchynkou

Adresa: Bytčická 72, 010 01 Žilina
Telefón:0903 493 192, 0915 808 400
Kontaktná osoba:Milan Detko
E-mail:ubytovna@zamprad.sk

Ponúkame

pohodlné cenovo výhodné celoročné ubytovanie v novom čistom a príjemnom prostredí v 2 a 4 posteľových izbách (s TV a chladničkou) so sociálnym zariadením i bez (spoločné sprchy a WC), apartmánové ubytovanie s vlastnou kuchynkou (s TV, chladničkou, mikrovlnkou a varnou kanvicou) za prijateľné ceny v blízkosti centra Žiliny.

Ubytovacie zariadenie má certifikát „Vitajte cyklisti“, poskytované nadáciou Ekopolis. Recepcia non-stop, parkovanie v areáli ubytovne, úschova bicyklov zdarma. Bezproblémové spojenie MHD do všetkých častí mesta, na železničné i autobusové nádražie.
Služby

* recepcia non-stop
* kapacita ubytovne 120 lôžok
* ubytovacie služby rôznej úrovne od jednoduchých izieb cez štandardné izby až po apartmánové ubytovanie s vlastnou kuchynkou
* k dispozícií dve spoločenské miestnosti a kuchynka
* parkovanie v areáli ubytovne
* úschova bicyklov zdarma v uzamknutej miestnosti – certifikát „Vitajte cyklisti“
* pranie a sušenie
* automat na nápoje
* možnosť zapožičania fénu a varnej kanvice
* verejná doprava do 100 metrov
* potraviny v blízkosti
* pre organizované skupiny možnosť zabezpečiť stravu v susednej závodnej
* kuchyni

orientačná cena ubytovania už od 6 €
Typy na Výlety

turistika, lyžovanie, kultúra, kúpanie, fitnes, nákupy ...

Terchová, Vrátna dolina, Veľká Rača, Rajecké Teplice, Čičmany, Hrad Strečno, Starhrad, splavovanie Váhu, Budatínsky zámok, plaváreň, kúpalisko, fitnes, obchodné domy Max, Metro, Lidl, Carefour v blízkosti.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.