Villa Nečas, s.r.o.

Hotel Villa Nečas Žilina ponúka klimatizované izby, TV, minibar, trezor. Aartmán s jakuzzi a parnou saunou. Internet a sauna s chladiacim bazénom v cene ubytovania, masáže za príplatok.Reštaurácia s ocenením najlepšia Top Trend a Gurmán roka.

Villa Nečas, s.r.o.

Villa Nečas - ubytovanie, reštaurácia, catering, vinotéka, salóniky, Žilina

Hotel Villa Nečas Žilina ponúka klimatizované izby, TV, minibar, trezor. Aartmán s jakuzzi a parnou saunou. Internet a sauna s chladiacim bazénom v cene ubytovania, masáže za príplatok.Reštaurácia s ocenením najlepšia Top Trend a Gurmán roka.

Adresa: Celulózka 3494, 011 61 Žilina
Telefón:O41 509 1010, O41 509 1001, +421 918 980083
Kontaktná osoba:Mgr. Andrea Buková
Mobil:0918980083
E-mail:bukova@villanecas.sk

Moderne zariadené, klimatizované izby sú vybavené kúpeľňou so sociálnym zariadením, TV, pripojením na internet, scénickým osvetlením, moderným sound systémom, minibarom a trezorom.

Ubytovaní hostia majú možnosť využiť zdarma fínsku saunu s chladiacim bazénikom. Podkrovný apartmán svojim dispozičným usporiadaním, parnou saunou a jakuzzi určite uspokojí Vaše vysoké nároky na pohodlie a luxus.


Zabezpečenie komplexných cateringových služieb pri rôznych spoločenských podujatiach.

Organizácia rodinných osláv, prezentácií Vašich výrobkov, otvorenie nových priestorov kdekoľvek si poviete.

Disponujeme vlastným inventárom a technickým vybavením, čo v praxi prináša kvalitu, čistotu a v konečnom dôsledku spokojnosť našich zákazníkov.

V spolupráci s našimi partnermi Vám zabezpečíme:

* Party stany, pódiá, prístrešky, nafukovacie stany
* Kvetinovú dekoráciu stolov a celých priestorov
* Ozvučenie na profesionálnej úrovni
* Osvetlenie priestorov, produktov
* Stoly, stoličky, návleky, obrusy, textilné dekorácie
* Dopravu produktov v termoportoch zaručujúcich kvalitu jedál a nápojov
* Slávnostné ohňostroje
* Kreatívne grafické návrhy - menovky, zasadacie poriadky, pozvánky
* Hostesky, mažoretky
* Hudobnú produkciu

Reštaurácia na prízemí

V reštaurácii na prízemí sa podávajú hotelové raňajky od 7:00 do 10:00 a každý pracovný deň od 11:00 do 15:00 obedové menu formou bufetových stolov už od 3 EUR.

Vinotéka v podzemí

Pôvodné tehlové klenby vytvárajú príjemnú atmosféru pravej vinotéky v podzemí. Jedlá medzinárodnej kuchyne môžete kombinovať s vínami zo širokej ponuky svetových značiek.

TOP reštaurácia na 1. poschodí

Reštauráciu v štýlových salónikoch je možné navštíviť na základe rezervácie minimálne 1 hodinu vopred. Šéfkuchár Vám na mieste osobne predstaví aktuálne Special menu.

Letná terasa

Na terase s kapacitou 60 miest v letných mesiacoch môžete vychutnať jedlo a nápoje z ponuky každej časti reštaurácie Villy Nečas.

Salóniky

Na 1. poschodí Villy Nečas sa nachádzajú reprezentatívne salóniky. Každý z nich má samostatný vchod a zároveň sú všetky navzájom priechodné, čo zabezpečuje súkromie ich užívateľov na jednej strane a ich prepojením vzniká veľký priestor na strane druhej.

Jedinou fajčiarskou zónou vo Ville Nečas je salónik Cigar s klimatizovaným humidorom.

Salóniky Music, Dinner, Business a Cigar sú tiež vhodné na organizovanie školení, seminárov, obchodných rokovaní, společenských podujatí a rodinných osláv pri rôznych príležitostiach.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.