Villa Nečas, s.r.o.

Hotel Villa Nečas Žilina ponúka klimatizované izby, TV, minibar, trezor. Aartmán s jakuzzi a parnou saunou. Internet a sauna s chladiacim bazénom v cene ubytovania, masáže za príplatok.Reštaurácia s ocenením najlepšia Top Trend a Gurmán roka.

Villa Nečas, s.r.o.

Villa Nečas - ubytovanie, reštaurácia, catering, vinotéka, salóniky, Žilina

Hotel Villa Nečas Žilina ponúka klimatizované izby, TV, minibar, trezor. Aartmán s jakuzzi a parnou saunou. Internet a sauna s chladiacim bazénom v cene ubytovania, masáže za príplatok.Reštaurácia s ocenením najlepšia Top Trend a Gurmán roka.

Adresa: Celulózka 3494, 011 61 Žilina
Telefón:O41 509 1010, O41 509 1001, +421 918 980083
Kontaktná osoba:Mgr. Andrea Buková
Mobil:0918980083
E-mail:bukova@villanecas.sk

Moderne zariadené, klimatizované izby sú vybavené kúpeľňou so sociálnym zariadením, TV, pripojením na internet, scénickým osvetlením, moderným sound systémom, minibarom a trezorom.

Ubytovaní hostia majú možnosť využiť zdarma fínsku saunu s chladiacim bazénikom. Podkrovný apartmán svojim dispozičným usporiadaním, parnou saunou a jakuzzi určite uspokojí Vaše vysoké nároky na pohodlie a luxus.


Zabezpečenie komplexných cateringových služieb pri rôznych spoločenských podujatiach.

Organizácia rodinných osláv, prezentácií Vašich výrobkov, otvorenie nových priestorov kdekoľvek si poviete.

Disponujeme vlastným inventárom a technickým vybavením, čo v praxi prináša kvalitu, čistotu a v konečnom dôsledku spokojnosť našich zákazníkov.

V spolupráci s našimi partnermi Vám zabezpečíme:

* Party stany, pódiá, prístrešky, nafukovacie stany
* Kvetinovú dekoráciu stolov a celých priestorov
* Ozvučenie na profesionálnej úrovni
* Osvetlenie priestorov, produktov
* Stoly, stoličky, návleky, obrusy, textilné dekorácie
* Dopravu produktov v termoportoch zaručujúcich kvalitu jedál a nápojov
* Slávnostné ohňostroje
* Kreatívne grafické návrhy - menovky, zasadacie poriadky, pozvánky
* Hostesky, mažoretky
* Hudobnú produkciu

Reštaurácia na prízemí

V reštaurácii na prízemí sa podávajú hotelové raňajky od 7:00 do 10:00 a každý pracovný deň od 11:00 do 15:00 obedové menu formou bufetových stolov už od 3 EUR.

Vinotéka v podzemí

Pôvodné tehlové klenby vytvárajú príjemnú atmosféru pravej vinotéky v podzemí. Jedlá medzinárodnej kuchyne môžete kombinovať s vínami zo širokej ponuky svetových značiek.

TOP reštaurácia na 1. poschodí

Reštauráciu v štýlových salónikoch je možné navštíviť na základe rezervácie minimálne 1 hodinu vopred. Šéfkuchár Vám na mieste osobne predstaví aktuálne Special menu.

Letná terasa

Na terase s kapacitou 60 miest v letných mesiacoch môžete vychutnať jedlo a nápoje z ponuky každej časti reštaurácie Villy Nečas.

Salóniky

Na 1. poschodí Villy Nečas sa nachádzajú reprezentatívne salóniky. Každý z nich má samostatný vchod a zároveň sú všetky navzájom priechodné, čo zabezpečuje súkromie ich užívateľov na jednej strane a ich prepojením vzniká veľký priestor na strane druhej.

Jedinou fajčiarskou zónou vo Ville Nečas je salónik Cigar s klimatizovaným humidorom.

Salóniky Music, Dinner, Business a Cigar sú tiež vhodné na organizovanie školení, seminárov, obchodných rokovaní, společenských podujatí a rodinných osláv pri rôznych príležitostiach.

loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.