Žilinská univerzita v Žiline - ubytovacie zariadenie Hliny

Poskytuje ubytovanie študentom vo všetkých troch stupňoch vysokoškolského štúdia, zamestnancom ŽU a hosťom. Ubytovacia kapacita pre študentov a doktorandov je 1.842 lôžok.

Žilinská univerzita v Žiline - ubytovacie zariadenie Hliny

Ubytovacie zariadenie Hliny - ubytovanie na internáte, Žilina

Poskytuje ubytovanie študentom vo všetkých troch stupňoch vysokoškolského štúdia, zamestnancom ŽU a hosťom. Ubytovacia kapacita pre študentov a doktorandov je 1.842 lôžok.

Adresa: ulica Hlinská, 010 54 Žilina
Telefón:041/723 39 12, 041/723 39 14
E-mail:skok64@gmail.com
e- mailrecepcia-5@student.utc.sk

Ubytovacie zariadenie Hliny je súčasťou Žilinskej univerzity v Žiline. Poskytuje ubytovanie študentom vo všetkých troch stupňoch vysokoškolského štúdia, zamestnancom ŽU a hosťom. Ubytovacia kapacita počas akademického roka pre študentov a doktorandov je 1.842 lôžok. Ubytovacia kapacita pre ubytovanie hostí počas celého roka je cca 74 lôžok. Počas letných prázdnin, od 10.júla do 10.septembra je možné zvýšiť kapacitu podľa potreby.

K dispozícii je TV-miestnosť, študovne, kuchynky, na bl. III zasadačka (15 miest), v bl.V žehliareň, sušiareň. V starej menze FIT-centrum, kaviareň, bufet, cvičisko pre Thajský box, K2–kaviareň s horolezeckou stenou. Ďalej je možnosť využívať futbalové a volejbalové ihriská, tenisový kurt a plochu pre basketbal. V prípade potreby je priamo v areáli všeobecný a zubný lekár.

Poloha a prístup:

Pešo z centra Žiliny10-15 minút, smerom na Hlinskú ulicu. Vstup autobusom alebo osobným autom je od obchodného centra BILLA. Trolejbusom zo železničnej stanice linkou č.4 zastávka ul.Hlinská (oproti zastávke je bočný vchod do areálu)

V areáli UZ ŽU - Hliny sa nachádza 10 blokov a ŠJ stará menza. V blokoch 1 až 9 sa nachádzajú klasické študentské izby bunkového systému (jedna bunka pozostáva z 2-lôžkovej a 3-lôžkovej izby), chodbieka s umývadlom a sociálnym zariadením. Sprcha a kuchynka sú na chodbe.
Ubytovanie pre hotelových hostí poskytujeme v bloku III a V na 1. poschodí, ktoré sú po celkovej rekonštrukcii. Bunky sú vybavené chladničkami. Na každej izbe je rozhlas.
V bl. III sú jednoposteľové apartmány s kompletným vybavením (sprcha, WC, TV, chladnička a pod.). V bloku X môžeme poskytnúť 2-izbový, alebo 3-izbový byt, podľa potreby s variabilnou kapacitou (max 8 miest). Byty majú samostatné sociálne zariadenie, jedna izba v byte je s balkónom.

loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.