Žilinská univerzita v Žiline - ubytovacie zariadenie Hliny

Poskytuje ubytovanie študentom vo všetkých troch stupňoch vysokoškolského štúdia, zamestnancom ŽU a hosťom. Ubytovacia kapacita pre študentov a doktorandov je 1.842 lôžok.

Žilinská univerzita v Žiline - ubytovacie zariadenie Hliny

Ubytovacie zariadenie Hliny - ubytovanie na internáte, Žilina

Poskytuje ubytovanie študentom vo všetkých troch stupňoch vysokoškolského štúdia, zamestnancom ŽU a hosťom. Ubytovacia kapacita pre študentov a doktorandov je 1.842 lôžok.

Adresa: ulica Hlinská, 010 54 Žilina
Telefón:041/723 39 12, 041/723 39 14
E-mail:skok64@gmail.com
e- mailrecepcia-5@student.utc.sk

Ubytovacie zariadenie Hliny je súčasťou Žilinskej univerzity v Žiline. Poskytuje ubytovanie študentom vo všetkých troch stupňoch vysokoškolského štúdia, zamestnancom ŽU a hosťom. Ubytovacia kapacita počas akademického roka pre študentov a doktorandov je 1.842 lôžok. Ubytovacia kapacita pre ubytovanie hostí počas celého roka je cca 74 lôžok. Počas letných prázdnin, od 10.júla do 10.septembra je možné zvýšiť kapacitu podľa potreby.

K dispozícii je TV-miestnosť, študovne, kuchynky, na bl. III zasadačka (15 miest), v bl.V žehliareň, sušiareň. V starej menze FIT-centrum, kaviareň, bufet, cvičisko pre Thajský box, K2–kaviareň s horolezeckou stenou. Ďalej je možnosť využívať futbalové a volejbalové ihriská, tenisový kurt a plochu pre basketbal. V prípade potreby je priamo v areáli všeobecný a zubný lekár.

Poloha a prístup:

Pešo z centra Žiliny10-15 minút, smerom na Hlinskú ulicu. Vstup autobusom alebo osobným autom je od obchodného centra BILLA. Trolejbusom zo železničnej stanice linkou č.4 zastávka ul.Hlinská (oproti zastávke je bočný vchod do areálu)

V areáli UZ ŽU - Hliny sa nachádza 10 blokov a ŠJ stará menza. V blokoch 1 až 9 sa nachádzajú klasické študentské izby bunkového systému (jedna bunka pozostáva z 2-lôžkovej a 3-lôžkovej izby), chodbieka s umývadlom a sociálnym zariadením. Sprcha a kuchynka sú na chodbe.
Ubytovanie pre hotelových hostí poskytujeme v bloku III a V na 1. poschodí, ktoré sú po celkovej rekonštrukcii. Bunky sú vybavené chladničkami. Na každej izbe je rozhlas.
V bl. III sú jednoposteľové apartmány s kompletným vybavením (sprcha, WC, TV, chladnička a pod.). V bloku X môžeme poskytnúť 2-izbový, alebo 3-izbový byt, podľa potreby s variabilnou kapacitou (max 8 miest). Byty majú samostatné sociálne zariadenie, jedna izba v byte je s balkónom.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.